אוכל לכלבים לפי משקל, שלב התפתחותי וגזע

כשאתם בוחרים אוכל לכלב שלכם, אתם צריכים לשאול את עצמכם שלוש שאלות חשובות: מהו המשקל של הכלב? מהו השלב ההתפתחותי שלו ואיזה גזע הוא? שכן, שלושת השאלות הללו יאפשרו לכם לבחור את האוכל המתאים ביותר לכלב שלכם. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע הדרוש לכם רגע לפני שאתם בוחרים באוכל אקראי לכלב.

 

הגורמים שסייעו לנו לכתוב את המדריך

את המדריך הזה אנו כותבים לאחר שפנינו אל גורמים שיודעים דבר או שניים ברכישה של אוכל לכלבים. מדובר במאלפי כלבים שחיים ונושמים את התחום. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט ברשת חברתית ידועה וביקשנו מהם למסור לנו את כל המידע הנחוץ בנוגע לבחירה אוכל מתאים לכל כלב באשר הוא. לשמחתנו, פנו אלינו מעל ל – 30 מאלפים. בסופו של דבר הסתייענו ב – 2 מהם. זו ההזדמנות להודות להם על הזמן שהקדישו לנו. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור.

 

למה חשוב שתדעו את 3 התשובות לשאלות על הכלב שלכם לפני שאתם קונים אוכל?

בתחילת המפגש שלנו עם המאלפים, שאלנו אותם למה אתם צריכים לשאול את עצמכם את 3 השאלות שצוינו לעיל? למה אתם לא יכולים פשוט לערוך חיפוש אחר מזון לכלבים מומלץ ברחבי הרשת ולבחור באופן אקראי את שקית המזון שנראית לכם הטעימה והמזינה ביותר עבור הכלב שלכם? ובכן, מתברר שכמו שלתינוקות שלנו, בני האדם, יש אוכל מותאם לפי שלבי התפתחות. כך גם לכלבים.

 

התאמת המזון לכלב שלכם תבטיח לכם בריאות לטווח רחוק

ברגע שתבחרו סוג אוכל לכלב שלכם שמתאים ל – 3 הפרמטרים, אתם תוכלו להיות בטוחים שהוא מקבל את אבות המזון הדרושים לו והמתאימים ביותר לשלב ההתפתחותי, למשקל ולגזע שלו. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון, אתם צריכים להכיר את הסדרה של אוכל לכלבים MONGE. הסדרה הזו כוללת אוכל עשיר בחלבונים, וויטמינים ומינרלים שמאפשרים לכל כלב לקבל את הערכים התזונתיים שהוא זקוק להם כדי להתפתח ולהיות בריא.

 

החשיבות של בחירת מזון נכונה לטווח ארוך

ברגע שתבחרו במזון שמתאים לכלב שלכם מכל הבחינות שצוינו לעיל, אתם תוכלו לאפשר לו להגיע למצבים הבאים:

  1. שובע – במידה והאוכל שבחרתם מותאם למשקל של הכלב
  2. התפתחות איברים שונים בגוף וחוזקה של הגוף – במידה ותבחרו באוכל שמתאים לשלב ההתפתחותי
  3. פרווה מבריקה ומראה מטופח – במידה ותבחרו את האוכל שמתאים לגזע של הכלב שלכם

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את כל המידע הנחוץ לכם בעת בחירה של אוכל לכלבים. כעת, אתם יודעים כי עליכם לשים לב למשקל, לשלב ההתפתחותי של כלב שלכם וכמובן שגם לגזע. שכן, אלו דברים שמשפיעים בסופו של דבר על בחירה נכונה של מזון שתאפשר לכלב להתפתח על הצד הטוב ביותר. מאחלים לכם בחירה נכונה ובהצלחה!

כלבים

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אסתטיקה דנטלית
כללי
למה יש צורך בהשחזה לפני ציפוי שיניים?

ציפוי שיניים נועד על מנת לשפר את המראה הטבעי של השיניים הטבעיות בפה. השיטה מתאימה לאנשים המעוניינים לשפר את האסתטיקה הדנטלית שלהם, מבלי להוריד את השן לחלוטין. ציפוי שיניים עוזר

עיר
תיירות
6 עובדות מפתיעות שבטוח לא ידעתם

הידעתם שהיום כל יחמור שתתקלו בו בארץ הוא צאצא ליחמורי פרס? האם סיפורי זומבים מבוססים על מקרים אמיתיים? את מי פגשה הצבה המבוגרת ביותר בעולם? מה שמר קיסר רוסיה בחדר