איך לבחור מראה מתאימה לאמבטיה

עיצוב חדר האמבטיה מצריך היכרות מקדימה עם מספר עקרונות שיאפשרו לשלב בין פרקטיקה לנראות. שכן, אנו משתמשים בחדר זה לצרכים מסוימים ולזמן קצר בלבד. מדריך זה ירכז בפניכם את כל הפרטים שחשוב להכיר, רגע לפני שתבחרו במראה לחלל זה. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתכירו באינפורמציה הדרושה לכם.

 

עיקרון מספר 1 – שיקוף איכותי

אף אחד לא רוצה להיכנס לחדר האמבטיה ולגלות שהמראה שתלויה בו מעוות את ההשתקפות. מדובר בתרחיש שקורה לא פעם למי שבוחרים במראה פשוטה, מבלי לבדוק את טיבה. מי מכם שרוצים להימנע מרכישה שגויה שכזו, צריכים לשים לב לעיקרון זה, רגע לפני שבוחנים את צורת המראה, המסגרת ואופן התלייה. שכן, זה העיקרון החשוב ביותר שלשמו המראה קיימת.

חדר אמבטיה

עיקרון מספר 2 – עמידות

שיקוף איכותי הוא עניין חשוב מאוד ולצידו יש את עיקרון העמידות. שכן, אנו רוצים לבחור במראה שתשמש אותנו לאורך שנים רבות. תוכלו להגיע לבחירה שכזו רק אם תבצעו רכישה אצל ספק מקצועי, אמין ומומלץ כמו manal. אם השם לא מוכר לכם, כדאי שתדעו שזו חברה שנחשבת לשם דבר בתחום. זו מספקת מראות קריסטל איכותיות (שעמידות בפני לחות) לארגונים, חברות, מוסדות ואנשים פרטיים.

 

עיקרון מספר 3 – התאמה לסגנון קיים

סביר להניח ששמתם עד היום דגש על העיקרון הנוכחי שנוגע לנראות של המראה הנבחרת והתאמתה לסגנון הקיים בחדר האמבטיה. שכן, זהו עיקרון שמאפשר למזג בין הדגם הנבחר לעיצוב הכללי. נמליץ בשלב זה לשאול את עצמכם מהו סגנון העיצוב שקיים בחדר, לדוגמא:

  • סגנון מודרני
  • סגנון מינימליסטי
  • סגנון אלגנטי

שכן, היכרות מעמיקה עם הסגנון הקיים, תאפשר לכם להיכנס לקטלוגים של מראות לאמבטיה ולבדוק מהו ההיצע שקיים בלשונית המתאימה. נסביר שמרבית הקטלוגים המקוונים מחולקים לפי סגנונות, כדי להקל על הגולשים בעיקרון זה. כלומר, במציאת המראה התואמת לעיצוב הנוכחי.

 

עיקרון מספר 4 – הגודל

חשוב מאוד לבצע מדידות מדויקות באזור שבו המראה צפויה להיתלות. נסביר שאתם יכולים לדבוק בעקרונות שהוצגו לעיל ולבחור במראה המתאימה ביותר בהקשרים אלה, אך אם לא תבצעו מדידה מדויקת, אתם עשויים לגלות שהמראה שתיתלה בחדר האמבטיה תהיה קטנה או גדולה מידי ביחס למרחב.

רגע לפני שמדריך זה יגיע לסיומו, נציין שמומחים בתחום העיצוב ממליצים למדוד גם את גודלם של הארונות הסמוכים, כדי שניתן יהיה ליצור מראה פרופורציונלי. את המידות תוכלו להעביר לנציג מטעם החנות, כדי שזה יציג בפניכם את הגדלים והדגמים המתאימים ביותר.

 

השורה התחתונה – זה הזמן לבחור מראה חדשה!

בחירה במראה מתאימה לחדר האמבטיה מצריכה היכרות מעמיקה עם 4 העקרונות שהוצגו לעיל. כעת אתם מכירים בהם מקרוב, כך שנותר לכם רק ליישם אותם לפי הסדר. נאחל שתמיד תדעו לפנות למדריכים מקצועיים כמו זה, כדי שתוכלו לקבל מידע רלוונטי שיאפשר לכם לבחור נכון.

חדר אמבטיה

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מנגל
אירועים ומופעים
קייטרינג בשר על האש ואסאדו גריל

אין ישראלי שלא אוהב את יום העצמאות ולא רק בגלל הסמליות והחגיגות של היום הזה, אלא בגלל שיש לנו מנהג לעשות על האש. אבל לדעת לעשות על האש זה לא

הובלות קטנות במרכז
עיצוב
הובלות קטנות במרכז

גם אם לא מדובר בהובלות של מפעלי ענק, ואתם סך הכול צריכים להוביל מזנון או מקרר בינוני, עדיין כדאי להסתייע בשירותי הובלות מקצועיים. הובלות מקצועיות הן הובלות שנעשות על ידי