אילו הדברים שחשוב לבדוק לפני שסוגרים משרדים להשכרה לטווח ארוך

החלטתם שהעסק שלכם כבר בשלב התפתחות מספיק מתקדם ואתם כבר לגמרי במחשבה של למצוא לו משרד משלו? ברכותינו, אתם אכן נמצאים בשלב מאוד רציני ומאוד קריטי לכל עסק.

מגוון השאלות שעוברות לכם בראש כולל בין היתר מחשבות כמו, איך יודעים לבחור את המשרד הנכון לכם, איך מגיעים לתנאים הטובים ביותר בחוזה השכירות ומה האותיות הקטנות שיש צורך לשים לב אליהם? בואו וננסה להבין ביחד.

 

 משרד להשכרה – המיקום

בין אם החלטתם על משרדים להשכרה בבאר שבע או משרדים להשכרה בבני ברק שאלת המיקום נשארת חשובה מאין כמותה.

אם המשרד שאתם זקוקים לו רק הולך לנהל את הגוף הראשי של העסק (לדוגמא משרד למטה של חברה מסוימת) ויש ריחוק גאוגרפי בין שני המרכיבים – המיקום אולי פחות משנה.

אך אם אנחנו מדברים על משרד עורך דין, שבו מתנהלת כלל הפעילות של העסק – מיקום קובע הכל.

לכן, לא קופצים על ההצעה הראשונה שמקבלים ועושים חקר שוק מקדים, על מנת להבין האם למיקום יש פוטנציאל צמיחה ופוטנציאל משיכת לקוחות. לא שוכחים גם לבדוק מי המתחרים שלכם באזור ורק לאחר החקר המעמיק שעושים – מקבלים את ההחלטה.

 

 משרד להשכרה – תקופת זמן ההשכרה

בכל הנוגע להשכרת משרדים, חוקי המשחק שונים לחלוטין מחוקי המשחק בתחום השכרת דירות למגורים.

בעלי מבנה משרדים או חנות, מחפשים להשכיר את הנכס לתקופה ארוכה, על מנת להבטיח לעצמם את היציבות של התשואות.

לרוב מה שזה אומר, שניתן להגיע לתנאי השכרה טובים מאוד, שייתנו בטחון ויציבות לשני הצדדים.

בנוסף, למבנה משרדים גדול, תהיה חברה ניהול שתטפל במבנה, תתקן את הליקויים במהירות וכולה.

 

 משרדים להשכרה  – האותיות הקטנות

החיים יכולים להפתיע אותכם או את בעלי הנכס. מה שעושים הרבה לפני שהמקרה קורה, זה בודקים את האותיות הקטנות של החוזה ושמים לב טוב טוב לתנאי היציאה מהחוזה.

חשוב לציין שבמקרה ומדובר במשרד להשכרה, כדאי ומומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין מנוסה בתחום הנדל"ן או כל מומחה אחר שתרגישו צורך להתייעץ איתו.

 

 דברים נוספים שכדאי לבדוק מראש

כמו בכל דבר, כדאי לקבל קצת חוות דעת נוספות. במקרה של השכרת משרדים, אותה חוות דעת יכולה להגיע מהשוכרים הקודמים או מאנשי הסביבה, שמכירים את ההתנהלות של בעל הנכס.

כדאי לשאול, לבדוק מה נקודות החוזק ומה נקודות החולשה של המקום ושל האזור ולהבין, האם הם היו ממליצים על הנכס הספציפי הזה.

בנוסף, מגדירים מראש את מסגרת התקציבית שלכם שבתוכה תחפשו את המשרד להשכרה.

זכרו, שלא משנה כמה טוב נשמעת לכם הצעה להשכרת משרד, לא חותמים עליה בטרם בדקתם את כל מה שיש צורך לבדוק מסביב והחלטתם שמדובר בעסקה הנכונה ביותר עבורכם.

כסף ובית

 

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גרף נתונים
דיגיטל
מה ההבדל בין קידום ממומן לקידום אורגני

אם הינכם בעלי עסק והקמתם אתר אינטרנט לצורך שיווק המוצרים או השירותים שאתם מציעים, וודאי אתם מכירים פעולות שונות שאפשר לעשות על מנת לקדם אתר זה. מטרתן של פעולות אלו

מקום עתיק
טיפים למטייל
מהו הוותיקן ולמה הוא כל כך חשוב?

אתם מתכננים לנסוע בפעם הראשונה לאיטליה? רומא היא העיר שבה תבלו את רוב הזמן שלכם? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לבקר גם בוותיקן וכדאי לדעת עליו דבר או שניים

שלד
תרופות טבעיות
3 תרופות סבתא לטיפול בבעיות בשתן

אתם מוצאים את עצמכם סובלים מבעיות שונות של דלקות בדרכי השתן? זה מצב שחוזר על עצמו יותר מידי פעמים בזמן האחרון? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים כבר למצוא את

תוצאות בחינה
טיפים שימושיים
מה זה מבחן MOXO ואיך זה עובד

הפרעות קשב וריכוז הוא מונח המתאר קבוצה של בעיות נפוצות אצל ילדים ומבוגרים בתפקוד הדורש סוגים שונים של קשב וריכוז. הפרעות קשב וריכוז יכולות להתבטא בחוסר יכולת להישאר מרוכזים במטלה