אינסטלטור 24/7 במרכז

בעיות אינסטלציה הן בעיות יחסית שכיחות ולכן חשוב שיהיו שירותי אינסטלטור גם בשעות לא קונבנציונליות מכיוון שהצינור שמתפוצץ או הסתימה בכיור אינם מתחשבים בשעה ביום. אנחנו מכירים את המצב שבו יש לנו תקלת אינסטלציה, אנו מתקשרים לאינסטלטור השכונתי הוותיק והמוכר ולצערנו הוא עמוס ואינו יכול להגיע באופן מידי. זה הרגע שבו אנחנו תוהים מה לעשות והאם להמתין שיתפנה. להלן מספר עצות ללקוח התוהה.

 

אינסטלטור 24/7 במרכז

ידוע שאזור המרכז הנו רווי אוכלוסייה, בתים ודירות ולכן כמות התקלות שקורות ביום נתון היא גדולה מאוד ודורשת שיהיו בנמצא הרבה מאוד אנשי מקצוע פנויים למתן שירות. יזמים בתחום האינסטלציה הקימו חברות שירות שמספקות שירות תיקוני אינסטלציה מסביב לשעון כלומר, 24/7 בכל ימות השבוע. השאלה שמתבקשת היא – האם כדאי ונכון להשתמש בשירותים של חברות אלה כשאנחנו ממש תקועים עם תקלה דחופה בשעה שאף אחד אחר לא מוכן להגיע?

 

אינסטלטור 24/7 יתרונות מול חסרונות

החברות שמספקות שירות של אינסטלטור 24/7 הן ללא ספק בעלות חשיבות גדולה במקרי חרום שבהם למשל, יש הצפת מים בדירה כתוצאה מפיצוץ של צינור ודברים כאלה קורים. העובדה שבכל שעה ביום ניתן להזמין שירות תיקוני אינסטלציה בהחלט מייצרת רוגע מסוים ועונה על צורך חשוב.

 

היתרונות של חברות המספקות שירותי אינסטלציה 24/7

  • שירות מקצועי בכל שעה ביום בכל יום.
  • הגעה מהירה יחסית לטיפול בבעיה.
  • מוקד שירות שזמין 24/7 במענה אנושי.
  • חלפים זמינים לכל תיקון ולכל בעיה.

 

החסרונות של חברות המספקות שירותי אינסטלציה 24/7

  • שירות יקר לנוכח הזמינות בכל שעה.
  • אין היכרות מוקדמת עם איש המקצוע שיגיע אליכם.
  • אין המלצות על איש המקצוע שיגיע אליכם.

 

תחנת מוניות של אינסטלטורים

במטרה להיכנס מעט אל מאחורי הקלעים של החברות שמספקות שירותי אינסטלציה מסביב לשעון, אשתמש באנלוגיה מעולם מקצועי אחר של נהגי מוניות. מוקד השירות של שירותי האינסטלציה פועל כמו מוקד ההזמנות של תחנת מוניות כלומר, מנהל השירות מחזיק תחתיו מספר אינסטלטורים מקצועיים שעומדים לרשותו בכל שעה, בכל יום, בכל מצב. ברגע שהוא מקבל קריאת שירות הוא בודק מי פנוי ונמצא הכי קרוב ללקוח מזמין

השירות בדיוק כמו מנהל תחנת המוניות שיבדוק איזה נהג מונית פנוי וכמה הוא קרוב ללקוח שצריך את המונית. שוב, היתרון הגדול הוא בזמינות של הדברים והחיסרון נעוץ בעובדה שאין לנו מושג מי האינסטלטור שיגיע לטפל בבעיה שלנו.

 

תעודת אחריות גם כשאין

אני חושב שההמלצה הטובה ביותר שאוכל לתת לכם בנושא חברות ה- 24/7 בתחום שירותי האינסטלציה היא, שגם במידה והתיקון שביצעו עבורכם אינו מקנה לכם תעודת אחריות קחו חשבונית ואל תחסכו את המס ערך מוסף.

חשבונית היא כמו תעודת אחריות והיא הוכחה לביצוע שירות. לאור העובדה שאינכם מכירים את איש המקצוע שהגיע אליכם חשבונית זו עשויה להיות בעתיד הביטחון שלכם לקבלת שירות חוזר במידה של תקלה חוזרת לאחר תיקון – אל תוותרו עליה.

 

אינסטלטור

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פעולה ארוכה ראשית
עוד באתר זה
קידום אורגני – פעולה ארוכה אך אופרטיבית

קידום אורגני הפך לכלי הטוב ביותר עבור בעלי עסקים אשר מעוניינים להגיע לתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש של גוגל. על אף כי מדובר בתהליך ארוך לעיתים, הוא אופרטיבי ביותר עבור

מכשירים דיגיטליים
קידום אורגני
5 טיפים להקמת אתר התדמית שלך

אם הקמתם לאחרונה אתר אינטרנט תדמיתי עבור העסק שלכם, אתם ודאי מלאי ציפיות לכך שגולשים שיבקרו באתר יוכלו להתרשם מן המומחיות והמקצועיות שלכם, ואז יבחרו להתקשר מולכם לצורך קבלת שירותים