ביטוח דירה מומלץ – איפה כדאי לעשות ביטוח דירה שייתן מענה הולם בשעת הצורך

ביטוח דירה הוא מסוג השירותים שרובנו יודעים שחשוב שיהיו לנו אך אנחנו מקווים מאוד שלעולם לא נצטרך להשתמש בהם.

לצערנו, ישנם מקרים לא מועטים בהם אנחנו נדרשים לממש את דמי הביטוח ולהגיש תביעה לפיצויים על נזק שנגרם לנו.

במקרה כזה חשוב מאוד שהביטוח שעשינו יהיה בחברה הנכונה.

אז מה זה אומר החברה הנכונה וגם ביטוח דירה מומלץ.

 

הפוליסה המתאימה

כדי לבחור נכון את הביטוח דירה המתאים לנו ביותר חשוב מאוד קודם כל להבין מה הפוליסה שאנחנו צריכים.

כיום השוק רווי בסוגים שונים של פוליסות, תוספת שונות וגם המון חברות שברובן מציעות את אותה גברת לעיתים בשינוי אדרת.

הפוליסות העיקריות שחשוב לשים לב אליהן הינן ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח מבנה מבטח בעיקרו את המבנה עצמו, את הקירות, החלונות, הדלתות, חלק מתשתיות האינסטלציה וגם חלק מהריהוט המחובר ישירות לתשתיות כמו שטיח קיר אל קיר. ביטוח זה בדרך כלל יעניק לכם את הכסף הדרוש לבנייה מחודשת של הדירה עצמה.

ביטוח תכלוה הינו ביטוח של הרכוש שלכם, מחירו, סכום ההחזר וגם התנאים עצמם תלויים בעיקר בכמות וערך הרכוש שלכם. אם בידכם תכשיטים בשווי כמה עשרות אלפי שקלים הביטוח עצמו יעלה יקר יותר, אך במקרה הצורך תקבלו החזר הקרוב למחיר התכשיטים.

לפני שאתם בוחרים ביטוח, וודאו שהפוליסה שבחרתם תואמת את הצרכים שלכם ומכילה את כל התוספות שנדרשות ספציפית לכם (ביטוח צד ג', ביטוח רעידות אדמה או ביטוח צנרת).

 

שירות לקוחות נגיש ואיכותי

השלב השני ולדעתי בפועל החשוב יותר כשבוחרים ביטוח הינו לוודא את טיב שירות הלקוחות של החברה. בדיקה זו צריכה להיעשות באמצעות כמה בדיקות. הראשונה הינה זמינות ללקוחות. אם בעת פנייה שלכם לחברה המבטחת יהיה עליכם לחכות זמן ממושך בטלפון או לחכות למענה מספר רב של ימים, ככל הנראה שהמצב יהיה זהה גם ברגע הצורך שלכם. זהו סימן רע, והוא בעיקר מעיד על העובדה שבעת הצורך ייתכן ותהיה לכם בעיה לקבל שירות מהיר וטוב.

הבדיקה השנייה שעליכם לבדוק הינה מגוון הערוצים בהם ניתן לפנות אל חברת הביטוח. כיום רוב החברות מאפשרות פנייה דיגיטלית, בדקו את האיכות של הצ'אט עם הנציג או של המענה האינטרנטי. גם כאן, זה עשוי לחסוך לכם זמן יקר מאוד בעת הצורך.

 

אז איפה כדי?

ביטוח דירה של הומי נותן את המענה המהיר והפשוט ביותר הן ללקוחות חדשים והן ללקוחות ותיקים אשר נמצאים בשעת הצורך הפחות נעימה שלהם. באתר החברה ניתן לקבל את כל דרכי יצירת הקשר. מדובר במספר רב של אמצעי התקשרות ולכן המענה הינו מהיר ופשוט. מדובר רק באחד היתרונות של בחירה בביטוח דירה של הומי.

 

בניין מבוטח

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דפים מודפסים
כללי
בית דפוס בתל אביב

מחפשים את בית הדפוס המוביל בתל אביב? יש לנו את המקום בשבילכם, והוא משנה את כל מה שחשבתם לגבי הדפסה. בית דפוס – כיצד נדע באיזה לבחור? אין ספק כי

מנגל
אירועים ומופעים
קייטרינג בשר על האש ואסאדו גריל

אין ישראלי שלא אוהב את יום העצמאות ולא רק בגלל הסמליות והחגיגות של היום הזה, אלא בגלל שיש לנו מנהג לעשות על האש. אבל לדעת לעשות על האש זה לא

סוגי משלוחים
כללי
5 סוגי משלוחים שצריך להכיר

כחלק משרשרת האספקה והלוגיסטיקה של כל מוצר או שירות שקיים במשק, בעלי המוצר חייבים להשקיע משאבים רבים, כמו גם מאמצים רבים, על מנת להעביר את המוצרים שלכם לידיים של הלקוח

חישוב כספי
החזרי מס
החזרי מס עבור הפקדות לביטוח חיים וקופת גמל

ישנן פעולות מסוימות שאותן המדינה מעודדת אותנו לבצע, כמו למשל הפקדות לביטוחי חיים והפקדות בקופות גמל. אבל ידעתם שאם רכשתם ביטוח חיים או הפקדתם בקופת גמל, אתם זכאים להטבות במס