ביטוח דירה מומלץ – איפה כדאי לעשות ביטוח דירה שייתן מענה הולם בשעת הצורך

ביטוח דירה הוא מסוג השירותים שרובנו יודעים שחשוב שיהיו לנו אך אנחנו מקווים מאוד שלעולם לא נצטרך להשתמש בהם.

לצערנו, ישנם מקרים לא מועטים בהם אנחנו נדרשים לממש את דמי הביטוח ולהגיש תביעה לפיצויים על נזק שנגרם לנו.

במקרה כזה חשוב מאוד שהביטוח שעשינו יהיה בחברה הנכונה.

אז מה זה אומר החברה הנכונה וגם ביטוח דירה מומלץ.

 

הפוליסה המתאימה

כדי לבחור נכון את הביטוח דירה המתאים לנו ביותר חשוב מאוד קודם כל להבין מה הפוליסה שאנחנו צריכים.

כיום השוק רווי בסוגים שונים של פוליסות, תוספת שונות וגם המון חברות שברובן מציעות את אותה גברת לעיתים בשינוי אדרת.

הפוליסות העיקריות שחשוב לשים לב אליהן הינן ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח מבנה מבטח בעיקרו את המבנה עצמו, את הקירות, החלונות, הדלתות, חלק מתשתיות האינסטלציה וגם חלק מהריהוט המחובר ישירות לתשתיות כמו שטיח קיר אל קיר. ביטוח זה בדרך כלל יעניק לכם את הכסף הדרוש לבנייה מחודשת של הדירה עצמה.

ביטוח תכלוה הינו ביטוח של הרכוש שלכם, מחירו, סכום ההחזר וגם התנאים עצמם תלויים בעיקר בכמות וערך הרכוש שלכם. אם בידכם תכשיטים בשווי כמה עשרות אלפי שקלים הביטוח עצמו יעלה יקר יותר, אך במקרה הצורך תקבלו החזר הקרוב למחיר התכשיטים.

לפני שאתם בוחרים ביטוח, וודאו שהפוליסה שבחרתם תואמת את הצרכים שלכם ומכילה את כל התוספות שנדרשות ספציפית לכם (ביטוח צד ג', ביטוח רעידות אדמה או ביטוח צנרת).

 

שירות לקוחות נגיש ואיכותי

השלב השני ולדעתי בפועל החשוב יותר כשבוחרים ביטוח הינו לוודא את טיב שירות הלקוחות של החברה. בדיקה זו צריכה להיעשות באמצעות כמה בדיקות. הראשונה הינה זמינות ללקוחות. אם בעת פנייה שלכם לחברה המבטחת יהיה עליכם לחכות זמן ממושך בטלפון או לחכות למענה מספר רב של ימים, ככל הנראה שהמצב יהיה זהה גם ברגע הצורך שלכם. זהו סימן רע, והוא בעיקר מעיד על העובדה שבעת הצורך ייתכן ותהיה לכם בעיה לקבל שירות מהיר וטוב.

הבדיקה השנייה שעליכם לבדוק הינה מגוון הערוצים בהם ניתן לפנות אל חברת הביטוח. כיום רוב החברות מאפשרות פנייה דיגיטלית, בדקו את האיכות של הצ'אט עם הנציג או של המענה האינטרנטי. גם כאן, זה עשוי לחסוך לכם זמן יקר מאוד בעת הצורך.

 

אז איפה כדי?

ביטוח דירה של הומי נותן את המענה המהיר והפשוט ביותר הן ללקוחות חדשים והן ללקוחות ותיקים אשר נמצאים בשעת הצורך הפחות נעימה שלהם. באתר החברה ניתן לקבל את כל דרכי יצירת הקשר. מדובר במספר רב של אמצעי התקשרות ולכן המענה הינו מהיר ופשוט. מדובר רק באחד היתרונות של בחירה בביטוח דירה של הומי.

 

בניין מבוטח

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מסיבה
אירועים ומופעים
סטנדאפיסט בשרון לאירוע שלכם!

אזור השרון נחשב לאזור במיקום אטרקטיבי, לא רחוק מצפון הארץ וגם לא רחוק ממרכז הארץ. אזור אידיאלי למגורים, לתעסוקה ולבילוי. באזור השרון תוכלו למצוא בערים כמו רעננה וכפר סבא, וכן

מקום עתיק
טיפים למטייל
מהו הוותיקן ולמה הוא כל כך חשוב?

אתם מתכננים לנסוע בפעם הראשונה לאיטליה? רומא היא העיר שבה תבלו את רוב הזמן שלכם? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לבקר גם בוותיקן וכדאי לדעת עליו דבר או שניים

צלחת אם אוכל
לבעלי חיים
משפחת היונקים: סקירה על 5 חיות מרכזיות

מאז ומעולם אהבתם חיות ואתם חושבים להעמיק את הידיעות לגביהן? היונקים הם החיות האהובים עליכם ביותר? אם כך, טבעי שתרצו לדעת עוד דבר בנושא. האם ידעתם, לדוגמא, שישנם לא מעט