איך לתכנן את המסיבה המושלמת עבור הילד שלכם?

יום ההולדת של הילדה מתקרב? הילד כבר מתרגש מהמסיבה המתוכננת? עכשיו הגיע תורכם, להפוך את מסיבת יום ההולדת של הילדים לחלום שמתגשם. לפניכם מדריך שמציג את הנושאים שחשוב להתעכב עליהם כדי להבטיח מסיבה מהנה ובטוחה עבור הילדים, לייצר זיכרון ילדות מתוק עבור חתן יום ההולדת, ותחושת הישג מתוק עבורכם בסיום המסיבה.

 

נתחיל בתקציב

למה מתחילים בתקציב? כי זה הבסיס לכל השאר. אם נתחיל בלשאול את ילד יום ההולדת לגבי העדפותיו ולא נדע לשים גבולות ברורים, אנחנו עלולים לאכזב אותו ואם נתחיל להזמין אורחים לתאריך מסוים ורק אז נבדוק האם לול הקוסם הדגול פנוי באותו היום, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נאלצים לתכנן מחדש את המסיבה לתאריך אחר, מה שעלול לגרור הוצאות בלתי צפויות.

בשלב תכנון התקציב חשוב גם לקבוע מראש את הסכום הסופי שניתן יהיה להוציא על תכנון המסיבה וגם לבדוק מה המחירים של כל הנדרש למסיבה, החל מכיבוד וכלים וכלה בעוגת יום הולדת מוזמנת ובהכנת הזמנות.

 

כל התשובות אצל הילדים

זהו שלב חשוב מאין כמותו כי לא חשוב כמה מסיבה פרחונית תראה יפה בתמונות או כמה קל יהיה לארגן שוב מסיבת קריוקי, מה שחשוב הוא שילד או ילדת יום ההולדת יהיו שמחים ומרוצים מהחגיגה שנערכה לכבודם. כאן המקום לשאול את הילד האם הוא רוצה מסיבה גדולה של בני המשפחה והחברים מהגן או מבית הספר, לשאול לגבי הפעלות אפשריות, אפשר כמובן גם מתוך רשימה.

לשאול לגבי קישוט חלל המסיבה, לגבי הכיבוד ולגבי המוזיקה. אל תשכחו שסביר יותר שהילד החוגג ידע ממה הוא וחבריו הקטנים ייהנו ביותר וייתכן שכוכב המסיבה ייהנה גם מלהיות מעורב בתכנון.

 

צריכים עזרה?

אל תנסו לעשות הכל לבד. נכון שלפעמים יותר קל פשוט להחליט לבד ולסיים עם ההכנות והסידורים בעצמך, אבל כדאי לזכור שיש בדרך כלל רבים שישמחו לעזור: קרובי משפחה, שכנים, חברים, הורים של חבריו של הילד ועוד ועוד. אם התקציב מאפשר וזה מתאים לכל הנוגעים בדבר, אפשר כמובן גם להאציל חלק ממשימות ההכנה למסיבה לאנשי מקצוע – עוגה מקושטת שתגיע ביום המסיבה יכולה לחסוך יום שלם של קניות, אפייה וקישוט.

מפעיל מקצועי גם הוא הוצאה של כסף ששווה זהב וכיום ניתן למצוא גם מפיקי מסיבות יום הולדת שעושים הכל מאל"ף עד ת"ו כך שאתם תצטרכו רק להגיע וכמובן, לשלם.

 

איפה הכי כדאי לערוך מסיבה?

זו שאלה שיש לה הרבה תשובות. אם ביתכם מתאים לארח מסיבה כזו, ניתן לפנות את הסלון מרהיטים כדי להגדיל את השטח, לבחור פינה שתתאים להורים, אזור לשתייה ולכיבוד ומקומות ישיבה ופעילות מספקים. אם אין מספיק מקום או שאתם מעדיפים לוותר על מסיבה ביתית ישנן אפשרויות רבות: בימים יפים זה יכול להיות פארק או חצר ובימים נעימים פחות אפשר לבחור בחדרים ייעודיים לכך בבתים משותפים או לשכור חלל מתאים בסביבה הקרובה. מזל טוב.

לול קוסמים

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פסיכולוגית
בריאות
3 סיבות לדפסיכולוג

אם בעבר נושא הטיפולים לא היה ממש מדובר בקרב החברה, ואפילו לא בין האדם לבין עצמו, הרי שהיום תחום הנפש הוא אחד התחומים שמקבלים יותר תשומת לב הן בשיח הציבורי

אוכל
אוכל כשר בחו"ל – מדריך למתחילים

חודשיים של הכנה, מציאת טיסה עם זמני הגעה שמאפשרים קצת יותר משעתיים שינה בלילה, סוגרים דיל הכולל חדר זוגי עם מרפסת לרחוב הראשי, נחיתה, החתמת דרכון וזהו – אתם בבירה

טבע
טיפים שימושיים
קרקע חקלאית שמיועדת למכירה האם זה בטוח?

.מתלבטים לגבי רכישה של קרקע חקלאית לאור הסיכון? באמצעות חברת אפיקים רוזנטלר תוכלו לבצע השקעת נדל"ן חכמה ומשתלמת. כל הפרטים – במאמר הבא רכישת קרקע חקלאית – האם זה בטוח?