חדלות פירעון – איך בוחרים את העו"ד שיעשה את זה על הצד הטוב ביותר?

אנשים רבים מוצאים עצמם נקלעים לחובות.

הם נאלצים להתמודד עם לחצים נפשיים רבים ששוררים בהם, וכן עם לחצם של הנושים שרוצים לקבל את כספם בחזרה.

במצבים כאלו נוטים להיוועץ בגורם משפטי מומחה, בדרך כלל עורך דין לפשיטת רגל.

אף על פי שזה נראה כמו מצב אבוד, נעודד אתכם ונאמר שיש פתרון לכך. בחלק מהמקרים הוא עשוי להיות משפטי ולעתים לא בהכרח, אך בין כה וכה ייעוץ משפטי של גורם מקצועי בעל ידע בתחום חדלות הפירעון ושיקום כלכלי , יוכל לסייע בקבלת החלטות בנושא. אז איך בוחרים את עורך הדין שיעשה את זה על הצד הטוב ביותר? בדיוק כך.

 

קבלת המלצות מאנשים שמכירים

הרבה אנשים נוטים לבחור בעורך דין חדלות פירעון בהתבסס על העמוד העסקי שלו. רבים "מסנוורים" את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלהם בווידאו מרשים ובעבודת גרפיקה טובה, אולם זה לא בהכרח יכול להעיד על טיב הבחירה ועל המקצועיות של אותם עורכי דין. על כן, איתור עו"ד לחדלות פירעון חייב להתבסס על חוות דעת מאנשים שקיבלו כבר ייעוץ משפטי מאותם עורכי דין, ושהתהליך שלהם הוכרע בצורה שמניחה את הדעת.

 

להיזהר מהבטחות ריקות מתוכן

ידוע לכול כי עול החובות מכביד מאוד על מצבו הנפשי של החייב, מה שעלול לגרום לו לקבל החלטות תחת לחץ, כאלו שלא תמיד מתכנסות עם המציאות. למרבה הצער, ישנם עורכי דין שמנצלים את המצב ומתחייבים לזמן מסוים בו יצליחו למחוק באופן שיטתי את חובותיו של החייב, תוך ביטול הגבלות ועיקולים בזמן קצר.

למרות הקושי המנטלי, חשוב לנקוט בהחלטות שקולות ולא ליפול למילים שרלטניות שעשויות רק להרע למצב, ולא לתרום לו. עדיף להסתמך על עורך דין שמספר יותר על התהליך, ומנגיש לחייב את התמונה הרחבה, מבלי להבטיח דברים בלתי אפשריים.

 

איזה מידע חשוב לקבל אודות עורך דין?

מכרה הזהב של עורך דין טוב הוא הרזומה שלו. הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי עשוי להיות ארוך במיוחד, ולכלול בתוכו הצפות רגשיות תדירות. עורך הדין הוא הדמות שאמונה על ניווט החייב לדרך הנכונה להתמודד עם המצב, ולשם כך הוא חייב להיות בעל ידע מקצועי וניסיון רב. פנייה לעורך דין לא מנוסה עלולה לגרור איתה השלכות לא נעימות, וכדי להימנע מזה חשוב לברר באיזה מוסד לימודים הוא למד, אודות ההשתלמויות שעבר בנושא והאם הוא מביא איתו איזשהו ערך מוסף בעת הליווי המקצועי שלו אתכם. אם אתם רוצים לערוך בדיקה קפדנית במיוחד, זה לחלוטין יהיה במקום לבקש ממנו לראות תיקים סגורים שניהל בנושא. אפשר גם לבקש לשוחח עם אותם הלקוחות שעמדו בקצה התהליך, וכך לקבל חוות דעת מהימנה אודות פועלו.

 

מאזניים

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משקל
עריכת דין
מהן עבירות התעבורה החמורות ביותר

אין כמעט אדם בישראל בשנת 2021 שלא ביצע בשוגג (או בכוונה) עבירת תנועה כלשהי במהלך חייו. העונשים של עבירות התנועה משתנים בהתאם לחומרתן: לעיתים מקבלים נקודות, קנס כספי, או אף

בניית בית
בעלי מקצוע
במות הרמה להשכרה – מי בדרך כלל משתמש בשירות הזה?

במת הרמה יכולה לשמש במפעלי תעשייה, אריזה, לוגיסטיקה ומוסכים. במקביל, במת הרמה היא גם פתרון אידיאלי לקבלני שיפוצים ויש אנשים פרטיים שבוחרים לשלב אותה בשירותי הובלות ומעבר דירה. אם מוסיפים

מאזניים
עריכת דין
להתגרש במצב רוח טוב – יש דבר כזה?

לפעמים האהבה נגמרת. לא מעט זוגות נשואים ממצים בסופו של דבר את החיים המשותפים ופונים לדרך נפרדת. תהליך הפרידה אינו עניין פשוט, בטח ובטח כשמעורבים בסיפור ילדים ואינטרסים שונים של