כוחה של תאימות: מציאת שותף שמטפח את בריאות הנפש שלך

לא צריך להיות גאון הדור בשביל לדעת שרבים מאתנו מציבים רף גבוה במיוחד בכל הנוגע להיכרות עם בן או בת זוג. עובדה זו עולה בכל מפגש משפחתי שכולל שיחה עם הדודה או הסבתא. המדריך הנוכחי עולה לרשת כדי להקל על מי שמכירים בתרחיש מקרוב. שכן, בשורות הבאות נסביר איך אפשר למצוא שותף או שותפה שיטפחו את בריאות הנפש של כל אחד ואחת מכם. הישארו כאן ותגלו את הסוד שיאפשר לכם להיות שלמים, אחרי שתכירו את החצי השני שלכם.

 

קודם כל – תטפחו את הבריאות הנפשית בעצמכם

בשלב הראשון עליכם לטפח את הנפש שלכם תוך סיוע מצד גורמים מוסמכים. אתם הרי לא יכולים לצפות שאדם שלא מכיר אתכם כלל, ייקח אתכם תחת חסותו ויטפל בכם באופן מעמיק.

לכן, ההמלצה היא לפנות תחילה לקבלת טיפול פסיכולוגי שיאפשר לכם להתמודד עם כל הקשיים הנפשיים שאגרתם עם השנים. רק לאחר שתראו את השינוי, תוכלו לעבור לשלב השני שיקדם אתכם לעבר המטרה הסופית – היכרות עם פרטנר שיטפח את בריאות הנפש שלכם.

בריאות נפשית

תירשמו לאתר היכרויות

זה השלב להתניע את ההליך ולהירשם לאתר היכרויות ופנאי לפנויים פנויות. שכן, כך תוכלו לפגוש את החצי השני שלכם כשאתם שלמים ויציבים מבחינה נפשית. נספר לכם שלא מעט אנשים גילו שהרישום בטיימינג הנכון אפשר להם להכיר בן או בת זוג שהכילו אותם ואפשרו להם לטפח את הנפש שעברה באותו זמן הליך ריפוי מתקדם.

 

תצאו לדייט רק לאחר שתבנו את הביטחון

הרישום לאתר היכרויות לא מחייב יציאה מיידית לדייט עם בן או בת זוג פוטנציאליים. ההמלצה שלנו היא להתרשם תחילה מההיצע שקיים באתר ולבחון אם יש פרטנר שמשדר הכלה והקשבה. אם אתם מרגישים שעליכם לנסות את העניין בזהירות, תוכלו פשוט לתאם תחילה שיחות טלפון ולבדוק באיטיות אם הצד השני קשוב ומכיל.

תצאו לדייט רק לאחר שתבנו את הביטחון

תסננו את מי שלא מתאים לכם

כל אחד ואחת מאתנו מכירים את תחושת הניתוק שמתרחשת לא פעם במהלך דייט או בתוך מערכת יחסים ממושכת. מדובר בתחושה שגורמת לנו להבין שהצד השני לא מתאים לנו. אם תמצאו את עצמכם מזדהים עם תחושה זו, כדאי שפשוט תסיימו את הקשר ותמשיכו הלאה. שכן, אי התאמה בין בני זוג היא עניין שלא ניתן לשינוי וחבל שתבזבזו את הזמן שלכם על מישהו שלא יתמוך, יכיל ויאהב אתכם כפי שמגיע לכם.

 

השורה התחתונה – צאו להכיר את החצי השני שלכם

עכשיו אתם יודעים איך אפשר להביא להתאמה מקסימלית עם שותף שיטפח את בריאות הנפש שלכם. כעת נותר לכם רק לפנות לגורם מקצועי שיתמוך בכם ולהירשם לאתר היכרויות שיקדם את ההליך ויאפשר לכם להגיע לחצי השני שלכם, כשאתם פנויים לקשר מכל הבחינות.

בריאות נפשית

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בעלי מקצוע
בגידה בין בני זוג – למה זה קורה?

האהבה היא רגש חזק ומיוחד, אשר גורם לאנשים רבים לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח ולקשור את עתידם עם עתיד בן הזוג השני. אך לא אחת, תמונה רומנטית ואידיאלית זו מתנפצת

אישה מחזיקה מדבקות לרכב
בעלי מקצוע
מדבקות לוגו לרכב – מה חשוב לבקש בהזמנה

מדבקות לרכב הן כלי פרסום שימושי במיוחד שרבים בוחרים להשתמש בו. מדובר בשיטת שיווק מאוד מוכרת ומגוונת שיכולה למשוך קהלים מסוגים שונים. מדבקות הלוגו לא רק מושכות את העין גם

פינת ישיבה
לימודים
איך ליצור חברים

הינה כמה טיפים שיסייעו לכם ליצור חברים איכותיים לטווח ארוך. כאלה שאפשר וכיף לסמוך עליהם.   טיפ 1 לאיך ליצור חברים –  לדעת להודות בטעויות אם חשוב לכם להיות חברים

עוד באתר זה
ניקוי ספות בד עם חומץ

הריהוט בבית הוא אחד הדברים המשפיעים ביותר על המראה ועל האופי של כל אחד מהחדרים בבית המגורים. מצד שני, מדובר בדרך כלל בפריטים שאינם מוחלפים כלאחר יד. זאת, הן בגלל