כל ההפעלות לזמן כיף עם הילדים

כאשר יש ילדים צעירים בבית אין מה לעשות – צריך להעסיק אותם בהפעלות שונות, לשחק איתם ולמנוע מהם שעות מסך רבות מדי. קבלו את כל ההפעלות לזמן כיף עם הילדים.

 

מה עושים כשגשום בחוץ ואתם עם הילדים בבית?

מי לא היה בסיטואציה בה מזג האוויר סוער וגשום בחוץ, שבת בבוקר, כל בני הבית נמצאים ודווקא אז הילדים קמים מוקדם וצריך להעסיק אותם? מאחר ואי אפשר לצאת לטייל יש לשנס מותניים ולתכנן מראש פעילויות שיעבירו את הזמן עם הילדים ומצד שני יהיו מהנות ובעלות ערך מוסף. בנוסף, הפעילויות צריכות להיות מותאמות לגיל הילדים, למגדר ולאופי שלהם. לא לכולם מתאים הכל.

אם החלטתם על פעילויות יצירה ייתכן וסוג זה של פעילות לא ידבר לחלק מהילדים ולכן חייבים להכיר את הילדים ואת ההעדפות שלהם. ביום גשום מומלץ להתמקד במשחקי קופסא כמו מונופול, טאקי, שחמט ועוד, לעסוק בפעילות גופנית מובנית, ליצור דברים נחמדים מגרוטאות ומחזור חומרים, לקרוא ביחד ספרים, לצפות בסרט לכל המשפחה ועוד. זהו זמן איכות שכל הורה וילד זקוקים לו ושבת גשומה היא הזדמנות מצוינת לכך.

 

מה עושים לזמן כייף של הילדים באירוע?

באירועים כמו ימי הולדת או גיבוש כיתתי נהוג להזמין הפעלות מקצועיות על מנת להוריד לחצים מההורים או המורים. כלומר, אין צורך לשקוד על רעיונות, לקנות חומרים ואביזרים, לבזבז זמן יקר על רעיונות והפקתם, אלא להזמין את הכל מוכן בצורה מקצועית. כמו בכל מקצוע אנשי ההפעלות מקצועיים בתחום שלהם, יודעים כיצד לגשת לילדים, מה מעניין אותם, מה מותאם לגילים השונים ומה יחבר אותם.

בשביל הילדים זהו שינוי מרענן במיוחד כשמדובר במישהו לא מוכר המגיע מבחוץ ואינו הורה או מורה הממונה על פעילויות חברה. המפעיל ידאג לכך שהילדים יהיו עסוקים לשעה, יתמקדו בהפעלה, לא ישוטטו ממקום למקום, לא יהיו טמונים בתוך המכשיר הנייד ואף ייהנו מכך.

 

רעיונות להפעלות של ילדים

בין אם מדובר ביום הולדת או גיבוש כיתתי ובין אם על אחר הצהרים בבית פעיל או בחופשות מהגן ומבית הספר, ניתן להזמין פעילויות מהנות שיאחדו את הילדים ויפיגו להם את השעמום. לדוגמה, ניתן להזמין מפעיל שירקיד את הילדים בסגנונות שונים או בסגנון חופשי, לשלב משחקי תנועה או להפיק מופע כוריאוגרפי המשלב כלי נגינה, תפאורה, בגדים ואקססוריז מגניבים שיצולם כסרטון.

כמובן הילדים יוכלו להעלות אותו לטיקטוק או לאינסטוש. הפעלה נוספת יכולה להיות תצוגת אופנה המחייבת הפקה של כל הילדים. כלומר, הם ינהלו את תצוגת האופנה לבד והמפעיל ידאג לאביזרים, לאקססוריז ולהנחיות. האחריות של הפקה היא בעלת ערך מוסף המגבש את הילדים שצריכים לתכנן ולעבוד ביחד בשיתוף פעולה ולכן היא הפכה לטרנד באירועים פרטיים רבים בעיקר לבני ובנות המצווה.

כיף עם הילדים

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בעלי חיים
חושבים לגדל חיית מחמד? הנה כמה טיפים

החלטתם לצרף כלב, חתול, חמוס, תוכי, איגואנה או ארנב בבית? במאמר זה תוכלו לקבל טיפים שימושיים שיסייעו לכם להעניק לחיית המחמד שלכם יחס אוהב ולגדל אותם בצורה הכי טובה שאפשר.

גלל המזל
למבוגרים
3 משחקים ממכרים ברשת

כמה פעמים מצאתם את עצמכם משתעממים בתור בסופר, בנסיעה בתחבורה ציבורית ובעוד מקומות רבים אשר אתם נדרשים להיות בהם. אנחנו כאן בדיוק בשביל זה! חיפשנו מה הם המשחקים הכי ממכרים