לתכנן בקלות את החיים עם בית חכם

לא שאלה, לא הצהרה, אלא עובדה קיימת בשטח. ניהול בית חכם הפכה להיות הנחה רווחת בקרב ישראלים רבים בשנים האחרונות, ובשנתיים האחרונות בפרט. מצב בטחוני, קורונה, ביטחון אישי ונוחות ביום – יום הובילו אנשים להתקנת מערכות שונות בבתיהם. בכתבה זו נציג את המערכות השונות שאפשר להתקין וכמה שהן מקלות עלינו בשגרה היומית שלנו, וגם בחוסר השגרה.

 

מערכת בית חכם

כותרת זו נשמעת כל כך מובנת מאליה, שאנו בטוחים שמיד עם התקנת מערכת חכמה לבית נזכה לאורח חיים נוח וטוב. אם בחרתם בחברה לא מוכרת להתקנת בית חכם, כנראה שלא יהיו לכם חיים קלים על ההתחלה. נכון להיום, גלובל קוואלטי היא החברה המובילה בשוק להתקנת מערכות בתים חכמים לכל שימוש ולכל צורך באמצעות פלטפורמות ניהול נוחות ונגישות, גם בבית וגם מחוצה לו.

 

הצפת נתונים

בין הדברים חשובים ביותר במערכת בית חכם היא אפליקציית הניהול שלו, בין אם על גבי טאבלט ובין אם בפלאפון הסלולרי. חברות כמו לוטרון שהן משתמש גולבל קוואלטי יאפשרו לכם לסקור בצורה הרחבה ביותר את אופן ניהול המערכת החשמלית של הבית שלכם. במילים פשוטות: גרפים, נתונים ברורים וקריאים והמלצות לשיפור וייעול צריכת החשמל שלכם בדרך לחיסכון מוחלט.

דוגמה פשוטה לכך היא ניהול עמדת הטענה לרכב חשמלי – הגדרת המערכת החכמה שעמדת ההטענה תקבל חשמל רק בשעות הערב ולא תטעין את הרכב בשעות היום תוביל להורדת סך העלות לטעינה כי בשעות הלילה החשמל זול יותר.

 

שגרה בחוסר שגרה

כל דבר יכול לקרות בכל יום ללא זמן מוגדר. שגרת היום שלנו יכולה להיקטע על ידי הדברים הקטנים ביותר ועד לחמורים והמשמחים ביותר. בין כל ההתאמות שאנו מנסים לעשות במשך היום – יום כדי לשמור נוהל מסוים לדבוק בו, תהיו בטוחים שעם ניהול מערכת בית חכם המופעלת באפליקציה, תחוו הרבה יותר סדר מאשר כאוס.

ניהול הבית מרחוק יאפשר לכם להכין את הקרקע לבואכם לא משנה באיזו שעה ומאיזה מיקום. מים חמים יחכו לכם בהתאם להגדרה שלכם וגם תאורת הבית עומדת לפקודתכם.

 

זמן התקנה קצר

זה נשמע כמו עבודה מורכבת מרובת אנשים, אך התקנת בית חכם מצריכה רק מספר שעות מהיום שלכם, שזה כמובן משתנה בהתאם לחברה ממנה אתם מזמינים את העבודה. חברת גלובל קוואלטי לא תצטרך ליותר מיום אחד כדי להתקין ולהעביר לכם את השליטה המלאה על הבית למכשיר הנייד שלכם.

 

ניהול חכם מתחיל מהאדם

בית חכם הוא בהחלט גורם מקל ומסייע בניהול אורח החיים שלנו, אך למרות זאת, אופן הניהול נמצא בידיים שלכם, הצורכים את שירותי המערכת. יש למערכת בית חכם פוטנציאל אדיר ואפשרויות לנהל את המערכות לפרטי פרטים לפי שעון וזמנים מוגדרים. הכדור במגרש שלכם.

בית חכם

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
צלחת אם אוכל
לבעלי חיים
משפחת היונקים: סקירה על 5 חיות מרכזיות

מאז ומעולם אהבתם חיות ואתם חושבים להעמיק את הידיעות לגביהן? היונקים הם החיות האהובים עליכם ביותר? אם כך, טבעי שתרצו לדעת עוד דבר בנושא. האם ידעתם, לדוגמא, שישנם לא מעט

זוגיות
כללי
ויאגרה – כי מספיק להתחמק מסקס!

פתאום, בגיל ארבעים פלוס, מצאת את עצמך מתחמק ממפגשים מיניים? אין לך כבר תירוצים ודרכים להסביר את זה לאשתך? ברור לך שהיא אולי חושדת שיש לך בעיה בתפקוד המיני אבל

מסור
בעלי מקצוע
מתי צריך לגזום את העץ ואיך?

גיזום עצים זו פעולה הכרחית בחצר פרטית, במטע, בפרדס ובכל מרחב בו צומחים עצים. לפני שאתם גוזמים את העצים שלכם כדאי שתלמדו איך נכון לעשות זאת ובאיזה שלב. כמובן שלכל