מה החשיבות של ניקוי ריפודי הרכב

חכם סיני אמר פעם שהאנשים בעולם מתחלקים ל – 2. אלו שמבינים את החשיבות של ניקוי ריפודי הרכב ואלו שעדיין לא נחשפו לחשיבות הזו. לאחר שנחשפנו לכמה מכרים שטרם נחשפו לעובדה זו, החלטנו לכתוב על כך מדריך מקיף ולהעלות את הנושא למודעות. הישארו אתנו ותגלו מי אתם מבין שני סוגי האנשים הללו ומה אתם צריכים לעשות לאחר קריאת המדריך.

 

הרקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנחנו כותבים לאחר שיצאנו מדייט כושל עם בחורה מקסימה. חברים אמרו לנו מראש שאנחנו מתאימים. סביר להניח שאתם תוהים כעת למה הדייט היה כושל? ובכן, פסלנו את הבחורה בגלל רמת הניקיון הירודה שלה. אתם וודאי מבינים שהיא נכללת בין האנשים שלא מבינים את החשיבות של ניקוי ריפודי הרכב והדבר פשוט גרם לנו לסלוד ממנה למרות שהיא מדהימה ביופיה. הבנו שאנחנו צריכים לכתוב על כך מדריך כדי שאולי היא תיתקל בו ותבין שאנחנו נרצה לחיות איתה אם היא רק תנקה את ריפודי הרכב.

 

אז מה החשיבות של ניקוי ריפודי הרכב?

כמו שאתם וודאי רואים מדובר בחשיבות עליונה במיוחד אם אתם מתכננים לצאת לדייט בקרוב. שכן, מסתבר שלא מעט אנשים מלבדנו פוסלים את בן או בת הזוג הבאים שלהם בגלל שהם לא מכירים את ההליך החשוב ביותר שנקרא ניקוי ריפודים לרכב. תחשבו על זה רגע, אם היא הייתה מנקה את הרכב, אנחנו כנראה היינו כבר נשואים היום עם ילד וכלב. אבל מה לעשות שלא היה לנו נעים להעיר לה על ניקוי הרכב ואנחנו לא נדבר גם על כך שהיא צריכה להזמין דחוף שירותי ניקוי ספות לבית.

 

למה חשוב כל כך לנקות את הריפודים של הרכב?

מלבד העובדה שניקוי ריפודי הרכב עשויים לגרום להתרחקות מצד אנשים שקרובים אליכם, אתם צריכים לנקות את הריפודים של הרכב בגלל שכל לכלוך קטן נספג בהם ומותיר ריח רע. הריח הזה מתגבר יותר ויותר ככל שאתם משאירים את הרכב סגור לזמן ממושך (מה שרבים מאתנו עושים כשהם מחנים את הרכב מחוץ לבית או מחוץ לעבודה).

 

חשוב לנקות את ריפודי הרכב גם מבחינה בריאותית

אם הבריאות שלכם חשובה לכם, אתם צריכים לנקות את ריפודי הרכב שלכם באופן קבוע בגלל הסיבות הבאות:

 

בגלל נוכחות של חיידקים

לא פעם חיידקים נכנסים אל תוך הריפוד והם עשויים לדגור שם במשך תקופה ממושכת

 

בגלל נוכחות של חיות קטנות

אם אתם מטיילים בטבע או אם יש לכם כלב\ חתול, יש סיכוי שקרציות או פרעושים קפצו מהם אל תוך הריפודים. כך שאתם צריכים לנקות את הריפוד בתדירות גבוהה ולמנוע התרבות שלהם בתוך הרכב.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת שישנה חשיבות עליונה לניקוי ריפודי הרכב, אז צאו לנקות אותם ותרוויחו מזה הרבה.

ניקוי ריפודי רכב

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מיקרופון
אירועים
מה עושה סטנדאפיסט?

לסטנדאפיסט יש את היכולת והכישרון להצחיק אנשים ולגרום להם לשכוח מקשיי היום יום למשך כשעה. מופע סטנד אפ הוא הדרך לצבור אנרגיות מחודשות, לשחרר מתחים ולחץ ולא לחשוב על כלום

מחסן גינה
טיפים שימושיים
האם ישנה אחריות על מחסן גינה?

רכישה של מחסן גינה דרך חברה מקצועית חייב להתבצע תוך שימת דגש על מתן אחריות לתקופה של מספר שנים, מצד החברה. כיצד לבחור חברה מקצועית ומה לעשות בכדי להבטיח את

כסף
הר הכסף 2 – בדקו האם מגיע לכם כסף

חסכונות הם אומנם משהו שכולנו עושים לאורך השנים, אך מדהים לראות עד כמה לא תמיד אנחנו בשליטה על מה שקורה. כלומר, אנשים רבים חוסכים אך לא לגמרי זוכרים איפה, באיזו