מה עושה סטנדאפיסט?

לסטנדאפיסט יש את היכולת והכישרון להצחיק אנשים ולגרום להם לשכוח מקשיי היום יום למשך כשעה. מופע סטנד אפ הוא הדרך לצבור אנרגיות מחודשות, לשחרר מתחים ולחץ ולא לחשוב על כלום חוץ מאשר לצחוק. המאמר יפרט מה עושה סטנדאפיסט ומדוע מומלץ להזמין מופע סטנדאפ לאירוע שלכם.

 

אילו כישורים צריך סטנדאפיסט?

מופע סטנדאפ יכול להיות רעיון נהדר בתנאי שמדובר בסטנדאפיסט מוכשר שיודע מה שהוא עושה. פעמים רבות אנו רוכשים כרטיסים למופעי סטנדאפ ברחבי הארץ שבחלקם אנו נהנים וחלקם כלל לא מצחיקים ואפילו משעממים. לפיכך, סטנדאפיסט טוב הוא אדם שיודע לזרום עם הקהל, לפתח איתו אינטראקציה, לאלתר, לצחוק על עצמו, להשאיר את הקהל ערני ולגרום לו להתגלגל מצחוק.

 

מה עושה הסטנדאפיסט?

סטנדאפיסט טוב בונה מופע השוזר קטעים מצחיקים המתאימים לאופי ולממוצע הגילים של הקהל שלו בנושאים הקרובים לליבם. אם למשל מדובר בחיילים כמובן שרוב הבדיחות יהיו קשורות לצבא, למפקדים, לחיילות השונים ולמושגים אותם מכירים החיילים מקרוב. אם מדובר בנשים הסטנדאפיסט צריך לבנות מופע הקשור לגידול ילדים, מריבות עם בן הזוג, פיתוח קריירה וכד'. כלומר, הסטנדאפיסט צריך להתאים את עצמו לקהל מולו הוא מופיע.

 

האם מספיק תכנית מובנית של מופע סטנדאפ?

על מנת שהמופע יצחיק את הקהל לא צריך להיות מקובע על תכנית מסוימת שנכתבה מראש. כל העניין הוא לאלתר תוך דינמיקה עם הקהל. כלומר, לשאול שאלות, לפתח את התשובות לבדיחות מצחיקות, לרדת על דברים משותפים מבלי לפגוע ברגשות הקהל ולהיות ערני לצחוקים הנשמעים מהקהל ואז לפעול בהתאם.

 

למי מתאים מופע סטנדאפ פרטי?

מופע סטנדאפ פרטי יכול להתאים לקבוצות הומוגניות כמו הציבור הדתי, נשים, ילדים, עובדי חברה, משפחות, רווקים או רווקות ולהתמקד בנושאים המשותפים לאותה קבוצה. ביחד עם זאת, הוא גם יכול להתאים לימי הולדת, אירועי בר או בת מצווה, ימי נישואין, וועדי עובדים, אירועי חברה וכד' ולשלב קטעים ואלתורים על נושאים ברומו של יום כמו פוליטיקה, כלכלה, חברה ועוד. כאשר מדובר למשל על יום הולדת, הסטנדאפיסט יתמקד בחתן או כלת השמחה. לפיכך, מופע סטנדאפ פרטי יכול להתאים לכל אופי ולכל גיל.

 

מה כדאי לדעת לפני שמזמינים מופע סטנדאפ לאירוע?

לפני שמזמינים מופע סטנדאפ לאירוע חשוב לתאם ציפיות עם הסטנדאפיסט לא רק על אורך המופע, העיתוי שלו באירוע או על המחיר. צריך לדעת איזה סוג מופע הוא מציע, כיצד הוא מתנהל, מה הניסיון הקודם שלו, לבדוק המלצות ואפילו לבקש לראות מופע סטנדאפ לדוגמה. לסטנדאפיסטים רבים ישנם אתרים באינטרנט בהם מוצגים תמונות וסרטונים מאירועים מהם ניתן ללמוד על אופי הסטנדאפיסט ואופי התאמתו לאירוע. לסיכום, אל תבחרו בסטנדאפיסט זול, אלא בסטנדאפיסט איכותי שיודע לשלהב את הקהל ולתת תמורה לכספכם עבור מופע בלתי נשכח.

מְבַצֵעַ

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ידיים ושן
בריאות
5 טיפולי שיניים שחשוב לעשות כל שנה

השיניים הם בין האיברים הרגישים ביותר בגוף ולכן אפשר להסביר מדוע טיפולי שיניים הם בין הטיפולים הנפוצים ביותר שאנו עושים. לכל אחד יש רופא שיניים אך יש להודות על האמת

שקיעה
עוד באתר זה
נואיבה

הנסיעה לנואיבה ממעבר הגבול בטאבה אורכת כ-40 דקות בלבד, אבל משגרת לעולם אחר של שקט, שלווה ונופים מרהיבים שקשה למצוא במקומות אחרים בעולם. נואיבה, "הפנינה של מפרץ עקבה", אהובה במיוחד

המראה
תיירות
נוסעים קרוב, נוסעים רחוק

חופשה, כמה זמן לא אמרנו את המילה הזאת. חופשה, שפירושה מעבר גבול כלשהו ולא רק לנסיעה לצפון הארץ. אז נכון שקורונה הטיבה עם הנופש הארצישראלי, אפשרה לנו להכיר את המולדת