למה כדאי לרכוש מזגן אלקטרה אינוורטר

מזגן אינוורטר הוא מזגן הפועל בטכנולוגיה מתקדמת שיש לה יתרונות רבים.

למה כדאי לרכוש מזגן מדגם זה? על כך במאמר הבא.

 

תענוג האינוורטר

מזגן אלקטרה אינוורטר הוא המזגן המומלץ ביותר בקרב טכנאי המזגנים. מדובר על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת השונה לחלוטין מהמזגן הרגיל. למשל, אם במזגן הרגיל יש מדחס המפסיק לפעול כאשר המזגן מגיע לטמפרטורה הרצויה, מזגן האינוורטר פועל ללא הפסקה. למזגן רגיל יש 2 מצבי הפעלה, אחד כשהטמפרטורה פוחתת והשני כשהטמפרטורה עולה. המצבים הללו צורכים הרבה חשמל, מקצרים את המזגן, מגבירים את הרעש שלו וכד'. לעומת זאת, מזגן האינוורטר הוא תענוג מתמשך. המדחס של מזגן זה נותן עבודה בהתאם לצורך. הכוונה שהוא פועל בצורה רציפה גם כשהוא מגיע לטמפרטורה הרצויה כי הוא נתמך על ידי מערכת אלקטרונית שמווסתת אותו. הפעולות שלו מהירות יותר ממזגן רגיל ולכן הוא מקרר או מחמם חצי מהזמן אליו מורגלים בהפעלת מזגן רגיל. כך הוא שומר על יציבות מבחינת הטמפרטורה ועל עוצמה שמאפשרת חיסכון בחשמל ועמידות הרבה יותר גבוהה.

 

שמירה על רמת הלחות

מזגן האינוורטר מאזן את רמת הלחות בחדר. כלומר, בקיץ הוא מצמצם את רמת הלחות ובחורף הוא מגביר אותה כדי שהאוויר בחדר לא יתייבש וכדי שהחום לא יהפוך למחניק כפי שקורה עם מזגנים אחרים. אנשים עם בעיות אסטמה ייהנו ממזגן זה מכיוון שלא ינשמו אוויר יבש לחלוטין בחורף או אוויר לח מדי בקיץ. בנוסף, מכיוון שהמזגן עובד מטמפרטורה של 15- מעלות עד 46 מעלות ניתן לווסת אותו גם בימים עם מזג אוויר קיצוני מבלי להרגיש את החום או הקור הקיצוניים מחוץ לבית.

 

חיסכון באנרגיה חשמלית

כאשר בוחרים במזגן הדבר הראשון אותו בודקים הוא לא רק העלות שלו אלא גם העלויות שהוא עלול לייצר. כלומר, אם נצטרך להשקיע הרבה כסף בצריכת חשמל, המזגן לא יהיה אפקטיבי. אחד היתרונות של מזגן האינוורטר הוא החיסכון בחשמל. אם רוכשים מזגן אינוורטר מיני מרכזי, התפוקה שלו מתבצעת בהתאם לדרישה מכיוון שיש לא יכולת ויסות לחימום חדר אחד באופן חלקי ולא בצורה מלאה שצורכת הרבה חשמל. מכיוון שיש למזגן יכולת לווסת את המנוע שלו על מנת לקרר או לחמם באופן מדויק, נחסך הרבה חשמל כי הוא לא כבה או פועל לסירוגין. הוא פועל באופן שוטף וכך חוסכים 20% מהצריכה החשמלית לעומת מזגן רגיל. בנוסף, המזגן פועל באמצעות גז ירוק ידידותי לסביבה ולא כמו הגז שיש במזגנים הרגילים.

 

אמינות האינוורטר

טכנאי מזגנים רבים מעידים על כך שמזגן האינוורטר הוא הדגם האמין ביותר. במזגנים בהם נדרש להחליף חלקי חילוף, זהו המזגן הנוח ביותר שחלקי החילוף שלו בזמינות גבוהה. ביחד עם זאת לא נדרש כמעט להחליף את החלקים כיוון שהם עמידים לשנים ארוכות.

 

שלט ומזגן

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות
פיננסים
מה עדיף להיות – שכיר או עצמאי? והאם יש פתרון ביניים

עובדים מקבלים הכנסה והטבות יציבות מרבית הטיעונים בעד להיות עובד שכיר מתמקדים במשכורות הקבועות וההטבות הנוספות, כגון ביטוח בריאות וחופשות בתשלום. אלה דברים שעצמאים צריכים לשלם בעצמם, ולחשב את התעריפים

איור של ספר גדול בצבע חום שרק מחכה שיכתבו אותו
קידום אורגני
כתיבת תוכן – המדריך המלא

כשקיבלתי לכתוב את המאמר הזה, הרגשתי אבודה. נשמע מוזר נכון? הרי אני כותבת תוכן כל הזמן. וזה נשמע הכי טריוויאלי שאני אדע לכתוב מדריך בנושא. ואז ישבתי ובהיתי בדף הלבן

מקום עתיק
טיפים למטייל
מהו הוותיקן ולמה הוא כל כך חשוב?

אתם מתכננים לנסוע בפעם הראשונה לאיטליה? רומא היא העיר שבה תבלו את רוב הזמן שלכם? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לבקר גם בוותיקן וכדאי לדעת עליו דבר או שניים

אישה מכניסה עדשה
בריאות
קרטוקונוס כל הטיפולים הלא פולשניים

קרטוקונוס הינה מחלה הפוגעת בכ-0.1% מהאנשים בישראל, אשר גורמת לפגיעה בצורתה של הקרנית ולשיבושים בראייה. למחלה זו ישנם מספר טיפולים אפשריים אשר בולמים את התקדמות המחלה ומשפרים את רמת הראייה.