מיהם המפורסמים העיקריים שניתן ללמוד מהעשייה שלהם בטיקטוק

לא פעם אמרו לנו שאם אנחנו רוצים להיות כוכבי טיקטוק, אנחנו צריכים לעקוב אחרי המפורסמים העיקריים וללמוד מהעשייה שלהם. במהלך חיפושים שערכנו בנושא, גילינו שיש כל כך הרבה כאלו והדבר דרש מאתנו זמן ממושך כדי למצוא את הבולטים והמשפיעים ביותר.

הקדשנו לא מעט זמן כדי לבחון את העניין ובסופו של דבר הגענו למסקנה שצריך לכתוב על כך מדריך מרוכז שיאפשר לכולם ללמוד מהמסקנה שלנו. הישארו אתנו ותגלו מיהם המפורסמים העיקריים שמצאנו שניתן ללמוד מהעשייה שלהם בטיקטוק.

 

כמה רמזים לפני שנתחיל

רגע לפני שנציין בפניכם את המפורסמים העיקריים שניתן ללמוד מהעשייה שלהם בטיקטוק, חשוב לנו לציין בפניכם כמה רמזים אודותיהם, כדי שאולי תנסו להסיק בעצמכם מיהם. אז הנה כמה רמזים שאתם חייבים לקרוא ולנסות לפענח מי עומדים מאחוריהם:

  1. אתם בטוח מכירים אותם אם אתם גולשים בטיקטוק
  2. הם מפורסמים בינלאומיים (כלומר, הם לא מתגוררים בארץ)
  3. יש להם כמה מיליונים של עוקבים

חושבים שהצלחתם לנחש במי מדובר? תקראו את השורות הבאות ותגלו אם ניחשתם נכונה.

 

המפורסמת הבינלאומית ה -1 שניתן ללמוד מהעשייה שלה בטיקטוק – צ'ארלי דמיליו

המפורסמת שהגיעה מבחינתנו למקום ה-1 היא לא אחרת מאשר צארלי דמיליו. יש כל כך הרבה מה ללמוד ממנה, אבל אנחנו בחרנו להתמקד דווקא בסרטוני הריקוד שלה. למקרה שראיתם את הסרטונים שלה אבל לא ידעתם, כדאי שתדעו שמדובר בבחורה כישרונית ביותר בת 17 בלבד.

יש לה מעל ל- 137 מיליון עוקבים בטיקטוק, כך שאפשר לראות מהעובדה הקטנה הזו שיש הרבה מה ללמוד ממנה (כי הרי זה לא קל בכלל להגיע להישג שכזה, במיוחד לא בגיל כל כך צעיר).

 

המפורסמת הבינלאומית ה -2 שניתן ללמוד מהעשייה שלה בטיקטוק: אדיסון ריי

טוב, אי אפשר לדבר על מפורסמות בטיקטוק שאפשר ללמוד מהן מבלי לציין את אדיסון שגם היא בחורה צעירה עם מספר בלתי נתפס של עוקבים. אפשר ללמוד מהעשייה של ריי בטיקטוק לא מעט. למשל:

  • אפשר ללמוד שאת יכולה להיות כמה דברים במקביל: רקדנית, זמרת וגם שחקנית
  • אפשר ללמוד שקשרים עם סלבריטאים יכולים להשפיע לא מעט על צבירת עוקבים
  • אפשר ללמוד שבכל ילדה מוכשרת יש את הפוטנציאל להיות אדיסון ריי

 

מה המסקנה שלנו בעצם?

אחרי שערכנו בירור מעמיק אודות המפורסמים (או יותר נכון – המפורסמות) העיקריים שניתן ללמוד מהעשייה שלהם בטיקטוק, אנחנו יכולים לומר לכם שהטיקטוק מאפשר לצעירים ואפילו צעירים מאוד, להגיע אל קדמת הבמה. מדובר בעניין שלא בטוח שיבוא לידי ביטוי באינסטגרם או בפייסבוק. פשוט כי נדמה שהן פונות לקהל מבוגר יותר.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן כל המידע שאספנו אודות המפורסמות העיקריות שאתם ואנחנו למדנו מהעשייה שלהם בטיקטוק. מקווים שהחכמתם מהמדריך הנוכחי ומאחלים לכם שתגיעו רחוק.

טַקטִי

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פירוק שיתוף במקרקעין
נדל"ן
הגשת פירוק שיתוף במקרקעין – כיצד זה עובד?

המושג מקרקעין מתייחס לכל נכס אשר מקובע על הקרקע. נכסי המקרקעין המוכרים והפשוטים ביותר הם דירות או בתים למשל. נכסים רבים אלו נמצאים במסגרת של בעלות משותפת, בה אין בעלים

המראה
תיירות
נוסעים קרוב, נוסעים רחוק

חופשה, כמה זמן לא אמרנו את המילה הזאת. חופשה, שפירושה מעבר גבול כלשהו ולא רק לנסיעה לצפון הארץ. אז נכון שקורונה הטיבה עם הנופש הארצישראלי, אפשרה לנו להכיר את המולדת

פטיש
פלילי וחוק
5 טיפים לבחירת עו"ד מקרקעין

עורכי דין בתחום המקרקעין מספקים ייעוץ וייצוג משפטים בכל הקשור בחוקי תכנון ובנייה, פינוי בינוי, רכישה ומכירה של נדל"ן מיסוי מקרקעין וכן בשאר הנושאים הקשורים בנדל"ן. בעת פנייה ושכירת עו"ד

מה חשוב לזכור כשבונים אתר
כללי
מה חשוב לזכור כשבונים אתר?

עם התקדמות הטכנולוגיה והאפשרויות הטמונות בתוכה, האינטרנט מתפתח כל הזמן ולכן אתרי אינטרנט הפכו לחלק מרכזי בעסקים רבים ברמה השיווקית. היום כולנו מבינים כי חיוני לחברות ליצור אתר אינטרנט טוב