יתכן שאתם מעלימים מס באמריקה מבלי ידיעתכם? בדקו!

כמו בארץ, גם באמריקה ישנה חובת דיוות לרשות המס באמריקה כאשר האדם מנהל נדל"ן בארצות הברית, עובד בתוך כתליה, וכדומה. החובה חלה הן על אזרחים אמריקאים או מחזיקי גרין קארד, והן על כל אזרחי ישראלי שמחזיק בנדל"ן והשקעות בתוך ארצות הברית.

אי דיווח על הכנסותיכם באמריקה הוא לא חוקי ועלול לסבך אתכם ולקנוס אתכם באופן משמעותי בהמשך, ולכן חשוב להבין את החובות שלכם ולמלא אותן. לפניכם הכל על יתכן שאתם מעלימים מס באמריקה מבלי ידיעתכם? בדקו!

 

מי צריך לדווח על מיסים לרשויות המס בארצות הברית?

חובת הדיווח לרשויות המס, חלה על אזרחים אמריקאים וגם על מחזיקי תעודת גרין קארד ותושבי קבע. אלה חייבים לדווח על הכנסותיהם ונכסיהם, כשר אלה יעברו בדיקה ויילקחו בגינם מיסים. מלבד אזרחים שחיים בתוך ארצות הברית, חשוב להכיר שחובת הדיווח חלה גם על משקיעים ואנשי עסקים שפועלים בארצות הברית, גם אם בעולם הנדל"ן.

אלה חייבים בהגשה של דיווח מס ודוחות שנתיים לבחינת רשויות המס. כדי לוודא שהדיווח מתנהל נכון ואינכם מעלימים מס, חשוב להתייעץ על מיסים בארה"ב עם מס אמריקה.

 

מה כולל דיווח מס עבור אזרחים בארצות הברית?

דיווח מס בארצות הברית כולל בעצם הגשה של דוח שנתי להכנסות, כולל פירוט של נכסים וקרנות שמוחזקים מחוץ לארצות הברית. אזרחים ומחזיקי גרין קארד, יהיו חייבים בהגשת טופס ייעודי, שנקרא טופס 1040, בעוד וזרים יידרשו לדיווח לרשויות המס עם טופס NR1040, שמיועד לזרים בעלי פעילות פיננסית ועסקית בארצות הברית. דוחות אלו יכללו מגוון של פרטים אישיים, כמו גם דיווח על הכנסות מכל סוג שהוא בארצות הברית ומחוצה לה.

 

מתי מגישים דיווח על מס בארצות הברית?

התאריך הקבוע לדיווח התקנות בארצות הברית הוא עד אמצע באפריל, ה- 15.4, בכל שנה עוקבת – עבור אזרחים, ועד ה15.6  בכל שנה עוקבת עבור זרים שמקיימים פעילות פיננסית בארצות הברית. לתאריכים אלה ניתן גם לבקש בקשת הארכה.

מי שלא דיווח בעבר על הכנסותיו בארצות הברית, עלול להיחשף על ידי רשויות המס באמריקה ולהיקלע לצרות ולכן קיימת האופציה לעבור הליך של גילוי מרצון על השנים בהן לא דיווח.

 

מדוע חשוב לדווח על מס ולא להעלים מס באמריקה?

רשות המיסים האמריקאית מטילה סנקציות ועונשים על כל אזרח או איש עסקים שפועל בתחומה ולא מדווח על הכנסותיו עבור הפרשות המס בהתאם לחוק. עבור העלמה של מס, ישנם קנסות של מאות אלפי דולרים, סנקציות פליליות ואפילו שלילת דרכון.

יתרה מכך, חשוב להכיר כי ישנו הסכם בין מדינות העולם וארצות הברית, הקובע כי עליהן לדווח לארצות הברית מי מאזרחיה מחזיק בדרכון ופועל בתחומה, כך שכדאי להתכונן בהתאם ולא להסתבך מול רשויות זרות.

החזרי מס

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חלל מעוצב
עיצוב
לארגן חדר שינה בדירה חדשה

נכנסתם לדירה חדשה. מזל טוב! הספקתם להכניס את הארגזים, יש מעין רעיון של סלון באמצעות ספה וכמה ארגזים כהדום. יש קצת אוכל במקרר שנשאר מהדירה, כמה סטים של צלחות וסכו"ם

מומחה
למבוגרים
4 דברים חשובים לדעת על התרופה סיאליס

בשוק התרופות המוצעות לטיפול בבעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת רובנו מכירים רק את תרופת הויאגרה. תרופת הויאגרה צברה לעצמה מעמד של כבוד והציבור נוטה לחשוב שהיא היחידה שקיימת לפתרון בעיות,

שיווק דיגיטלי
Seo
איך מקדמים ביטוי כמו תאונות עבודה בגוגל?

במציאות של ימינו, קשה לעסק לשגשג ללא שיווק דיגיטלי ונוכחות מסיבית בתוצאות החיפוש של גוגל, מנוע החיפוש הפופולרי בעולם. בעוד ביטויים אחדים זוכים לפופולריות עצומה בגוגל, ישנם ביטויים אחרים שקשה