ניקוי ספות בד עם חומץ

הריהוט בבית הוא אחד הדברים המשפיעים ביותר על המראה ועל האופי של כל אחד מהחדרים בבית המגורים. מצד שני, מדובר בדרך כלל בפריטים שאינם מוחלפים כלאחר יד. זאת, הן בגלל המחיר היקר יחסית של מערכת ריהוט חדשה והן משום שהריהוט הוא לעיתים קרובות גם חלק מהעיצוב של הבית. לפיכך יכול מאג להיות שהחלפה שלו תקלקל את המראה הכללי, ותדרוש, מעבר לרכישת מערכת ריהוט חדשה, גם רכישה או החלפה של מרכיבים נוספים, בדרך להשגת העיצוב המושלם. כיון שכך, חשוב למצוא את הדרת הנכונה והיעילה ביותר לשם ניקוי ספות בד. בשורות להלן הרחיב את היריעה בכל הקשור לנושא ניקוי ספות בד עם חומץ. מהו חומץ ומהם השימושים העיקריים שלו? כיצד יש להשתמש בחומץ לניקוי יעיל של הספה? מדוע השימוש בחומץ עדיף על פני שימוש בחומרי ניקוי אחרים? מה עושים אם החומץ לא סייע לנקות את הריהוט, ובפרט את הספות? להלן התשובות.

בקבוק חומץ

מהו חומץ ולמה הוא משמש

החומץ (הנוסחה הכימית שלו היא CH3COOH) הוא נוזל הנוצר מחמצון של אתנול. האתנול עצמו נמצא, בריכוזHם משתנים, ביין, בירה, תפוחים, הדרים ועוד חומרי גלם אחרים. עובדה היא, שניתן למצוא על המדפים במרכולים סוגים משתנים של חומת, החל מחומץ תפוחים וכלה במגוון רחב של סוגי חומץ. עם השימושים העיקריים הקיימים בחומץ, ניתן למנות בישול, שימושי בריאותיים שונים (ברפואה הטבעית בעיקר) וכן שימוש בו לצרכי ניקוי. בכל האמור לניקוי אבנית, החומץ הוא חומר ניקוי מעולה. כחומר עזר לניקוי, החומץ הוא אחת ההצלחות הבלתי צפויות, והוא מסוגל לנקות גם כתמים עקשנים במיוחד. למידע נוסף על ניקוי ספות בד לחץ כאן.

שימוש בחומץ ניקוי ספות

התכונות הספציפיות של החומץ מאפשרות לו לתפוס מקום של כבוד בין מגוון חומרי הניקוי המוצעים כיום בשוק. ניקוי ספות הוא רק אחת המטלות שהחומץ מסייע בהגשמה שלהם. כמות קטנה של חומץ מעורב במים, עשויה לנקות גם כתמים עקשניים שלכאורה היו בלתי ניתנים לניקוי. שיטת הניקוי היא פשוטה – שמים על גבי מטלית לחה כמות שווה של חומץ ומים, ומשפשפים בעדינות את הכתם מפתיע לגלות עד כמה קלה עבודת הניקוי באמצעות החומץ. אמנם סוג הבד של הספה עשוי לייצר קשיים מסוימים, אבל לרוב ניתן להתגבר עליהם, גם אם לא באמצעות פעולת ניקוי יחידה. ככלל, ניקוי ריהוט וניקוי ספות בפרט, איננה מלאכה שצריכה להתבצע פעם בתקופה, אלא חיבת להתבצע בתדירות גבוהה, ובכל פעם שנוצא כתם יש לנסות ולנקות אותו בהקדם האפשרי.

עם זאת, יש מקרים שבהם ניקוי ספות בד עם חומץ, פשוט לא הולך. במקרים הללו, כדאי מאד להסתייע באנשי מקצוע לניקוי הספה. המקצוענים יבדקו את מכלול הכתמים על הספה ויבחרו את שיטת הניקוי המותאמת לסוג הבד ולאופי הספציפי של הכתמים. מומחים לניקוי ספות יכולים להשיג בתוך זמן קצר מה שעובדים לא מנוסים משיגים אחרי מאמצים מרובים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לניקיון מושלם של הספות והריהוט בבית בכללותו.

מהם חומרי הניקוי המסוכנים לבריאות

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טלפונים במעמד
סמארטפונים וטיפים
מעבדה עד הבית לתיקון טלפונים

דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא – מכונת הכביסה שלכם מתקלקלת אבל במקום שיגיע אליכם טכנאי מגיעה אליכם מעבדת התיקונים כולה. לא הגיוני, נכון? למזלכם עולם הטלפונים הניידים אינו דומה במאום

מקום עתיק
טיפים למטייל
מהו הוותיקן ולמה הוא כל כך חשוב?

אתם מתכננים לנסוע בפעם הראשונה לאיטליה? רומא היא העיר שבה תבלו את רוב הזמן שלכם? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לבקר גם בוותיקן וכדאי לדעת עליו דבר או שניים