ניקוי ספות שאלות ותשובות

ניקוי ספות מקצועי מהווה כיום את הדרך הטובה ביותר לניקוי ושיקום של ספות. כיצד התהליך מתבצע ומה חשוב לדעת? להלן שאלות ותשובות אשר יאפשרו לכם לקבל את כל המידע לקראת תהליך של ניקוי יסודי.

כיצד מתבצע ניקוי ספות מקצועי?

ניקוי ספות מקצועי מתבסס בראש ובראשונה על בנייה של תוכנית ניקוי מקיפה אשר מותאמת לסוג הריפוד של הספה וכן למספר הספות אותן יש לנקות במסגרת ההליך. הניקוי מתבצע אצלכם בבית והוא כולל שימוש בחומרי ניקוי ייעודים אשר מאפשרים להחדיר לסיב הספה חומרי חיטוי וניקוי, כמו גם בשואבים אשר מאפשרים לשאוב את האבק והחיידקים אשר מצויים על גבי הספה. מדובר בטכניקה ייחודית אותה מבצעת חברת פרופסור לניקיון באופן בלעדי, והיא נחשבת לשיטה הטובה ביותר לצורך ניקוי יסודי של ספות.

האם ניקוי ספות מתאים לכל סוגי הספות?

כן. ניקוי ספות מקצועי מותאם באופן ייחודי לסוג הספה ולריפוד, ולכן הוא מתאים הן בעבור ספות חדשות והן בעבור ספות ישנות אשר צברו אבק, חיידקים ולכלכוך.

כל כמה זמן מומלץ לבצע הליך של ניקוי ספות מקצועי?

ניקוי ספות מקצועי צריך להתבצע בהתאם לפרמטרים שונים הכוללים את מספר הנפשות בבית, הימצאות של בע"ח, גודל הספות וכן התדירות בה משתמשים בספה. לרוב, מומלץ לבצע את הניקוי אחת לחצי שנה. אולם, במידה ובבית ישנם ילדים או בע"ח, הספה נוטה לצבור לכלכוך ואבק באופן מהיר יותר ולכן יצירת קשר היא מומלצת כל שלושה חודשיים לצורך קבלת ייעוץ ואבחון מקצועי אשר ניתן ע"י צוותים מומחים בעלי ניסיון של מעל ל 15 שנים בענף.

ניקוי ספות

כמה זמן לוקח לספה להתייבש לאחר תהליך הניקוי?

חברת פרופסור לניקיון עושה שימוש בחומרי ניקוי אקולוגיים אשר מתנדפים באופן מהיר מהספה, ולכן זמן הייבוש נע בין 3-5 שעות, תלוי בגודל של הספה ובסוג הריפוד. בנוסף, בתום תהליך הניקוי נספג החומר לסיב הריפוד ולכן הספה לא תהיה רטובה, אולם על מנת להחדיר את החומר באופן יסודי חשוב מאוד שלא לשבת על הספה למשך מספר שעות, בכדי לאפשר לחומר להיספג כהלכה ולשמר את המראה הנקי והמבריק. יש לציין כי בתקופת החורף זמן הייבוש עשוי לקחת יותר זמן, לרוב כשעתיים עד שלוש יותר בשל אי החשיפה לשמש.

כיצד מתבצע ניקוי ספות עור?

בשונה מניקוי של ספות בד, ניקוי של ספות עור מתבסס על שימוש בחומר מרכך אשר מאפשר לנקות ולהבריק את הספה. מדובר בחומרי ניקוי ייעודים אשר אותם לא ניתן לרכוש בחנויות מקצועיות, ולכן יצירת קשר עם חברת פרופסור לניקיון היא הכרחית לצורך שימור המראה של ספת העור וכן בחינה של קרעים בעור בכדי לתקן אותם ולאפשר לכם ליהנות מהספה שלכם למשך שנים רבות, במינימום של תחזוקה.

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שקיעה
עוד באתר זה
נואיבה

הנסיעה לנואיבה ממעבר הגבול בטאבה אורכת כ-40 דקות בלבד, אבל משגרת לעולם אחר של שקט, שלווה ונופים מרהיבים שקשה למצוא במקומות אחרים בעולם. נואיבה, "הפנינה של מפרץ עקבה", אהובה במיוחד

מדד נתוני לקוח
עוד באתר זה
סקר שוק

בבואנו לרכוש מוצר מכל קטגוריה שהיא- רכב, בית, מכונת כביסה, מלפפון או שמן זית, אנו נוהגים לעשות סקר שוק. באמצעות סקר השוק אנו יכולים להבין מהו המוצר האטרקטיבי ביותר עבורנו,

פחמים בוערים
אירועים
קייטרינג בשרי לאירועים – המנגליסטים

מפיקים אירוע קטן? על מנת שתוכלו לחסוך זמן ומאמץ, ישנה חשיבות לבחירה בקייטרינג איכותי אשר יספק לכם ולאורחים בשר מושלם וטרי. באמצעות חברת המנגליסטים – זה אפשרי. כל הפרטים החשובים