3 פעילויות שטוב לעשות עם ילדים בבית ספר יסודי

הורים לילדים בבית הספר היסודי מוצאים את עצמם לעיתים קרובות, תרים אחר פעילויות חינוכיות מעניינות שניתן יהיה לשלוח אליהם את הילדים.

הפעילויות כיום מתחלקות ל-3 תחומי התפתחות:

  1. פעילויות העוסקות בפיתוח יכולות מוטוריות, כדוגמא, פעילויות ריקוד, ציור, פיסול וכו'.
  2. פעילויות העוסקות בפיתוח יכולות אישיות, כדוגמא, סדנא לפיתוח עצמאות, סדנא לפיתוח מנהיגות וכו'
  3. פעילויות העוסקות בהנאה, כאלו שגורמות לרוגע לגוף ולנפש, כדוגמא, סדנת יוגה, סדנת מדיצטיה וכו'.

אם אתם עומדים בפני דילמה ומתלבטים לאילו פעילויות לבית ספר יסודי לשלוח את ילדכם, הגעתם למקום הנכון.

 

אספנו עבורכם 3 אפשרויות לפעילויות שטוב לעשות עם ילדים בבית ספר יסודי, כאשר כל אחת נוגעת לאחד מהתחומים שנכתבו לעיל, להלן האפשרויות:

  1. סדנא לפיסול

מדובר בסדנא מהנה שכוללת רגיעה לגוף ולנפש. בדרך כלל, המנחים בסדנא זו משמיעים מוזיקה רגועה ברקע ומאפשרים לכל אחד לעבוד על החומר הנבחר (בדרך כלל חימר על שלל גווניו).
המגע עם החומר מאפשר לילדים להתכנס אל תוך עצמם ולהגיע למצב של רגיעה. ילדים זקוקים לעיתים לרגיעה שכזו, בין כל הריצות מהבית לבית הספר ומבית הספר אל החבר שהזמין אותם לצהריים.
סדנא לפיסול יכולה לתרום לילד לרוגע נפשי, כך שאם אתם רואים שהילד שלכם עמוס בגירויים, זו הסדנא עבורו.

 

  1. סדנא לפיתוח מנהיגות

מדובר בסדנא שיש בה ערך מוסף, כזו שתורמת לעיצוב אישיותו של הילד. במהלך סדנא זו הילדים לוקחים חלק במגוון רחב של פעילויות. כאלו שיגרמו להם בסופו של דבר להבין מהי מנהיגות ויביאו אותם להיות מנהיגי העתיד.
אלו סדנאות מיוחדות שבשנים האחרונות נהיה להם ביקוש רב וכמה מהן מגיעות מבית שרביט.
כל ילד יכול לקחת חלק בסדנא לפיתוח מנהיגות. אם אתם רואים שילדיכם זקוק לחיזוק חברתי או אם מדובר במצב מנוגד, בו הילד מוקף בילדים, סדנא לפיתוח מנהיגות יכולה להתאים עבורו כמו כפפה ליד.
הסדנא תקדם את יכולות המנהיגות שלו ותאפשר לו לצבור ביטחון בתחומים שונים בחייו.

 

  1. סדנת יוגה

על עולם היוגה בטח שמעתם בעבר, היוגה נכנסה לחיינו די מזמן. ידוע שהיא מסייעת בתחום הפיזי והנפשי. אלו שני תחומים שחשוב לפתח את ילדים בגיל צעיר.
ילדים רבים לוקחים חלק בשיעורי ספורט ומוצאים את עצמם בתנועה מתמדת. זהו עניין חשוב מאוד. אך חשוב לציין כי בנוסף לכך, חשוב גם לקיים פעילויות פיזיות מגוונות שמפעילות את כל השרירים שבגוף שלנו.
יוגה הינה פעילות שכזו. לאחר השתתפות בשיעור יוגה, הילד עשוי להרגיש חוויה גופנית ומנטלית מרגיעה. זהו דבר שכל ילד זקוק לו, לרגיעה נפשית ופיזית.
אם הילד שלכם נמצא במצב סטטי רוב הזמן או אם מדובר במקרה הפוך, שבו הילד שלכם מאוד תזזיתי, סדנת יוגה היא התשובה עבורו.

 

תרגיל

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פחמים בוערים
אירועים
קייטרינג בשרי לאירועים – המנגליסטים

מפיקים אירוע קטן? על מנת שתוכלו לחסוך זמן ומאמץ, ישנה חשיבות לבחירה בקייטרינג איכותי אשר יספק לכם ולאורחים בשר מושלם וטרי. באמצעות חברת המנגליסטים – זה אפשרי. כל הפרטים החשובים

כדורים
כללי
מה עדיף סיאליס טבעי או סינטטי

האיכות והאינטנסיביות של יחסי המין בין בני זוג, היא בעלת השפעה מכרעת על אופי הקשר ומידת ההצלחה שלו. הקשר המיני הוא מהותי ככל שהדברים אמורים בהבאת צאצאים לעולם, אבל יש

תרופות טבעיות
תרופות טבעיות שיכולות לשפר את חיי הסקס

מעוניין לשפר את חיי המין שלך? ובכן, באמצעות תרופות טבעיות זה אפשרי – אולם חשוב לשים לב למספר דברים. מהם? להלן הפרטים. שיפור חיי המין – כיצד נבצע זאת? גברים

חישוב כספי
החזרי מס
החזרי מס עבור הפקדות לביטוח חיים וקופת גמל

ישנן פעולות מסוימות שאותן המדינה מעודדת אותנו לבצע, כמו למשל הפקדות לביטוחי חיים והפקדות בקופות גמל. אבל ידעתם שאם רכשתם ביטוח חיים או הפקדתם בקופת גמל, אתם זכאים להטבות במס