2 שירותים שכדאי לשכור לפני תחילת שנת הלימודים

בתי ספר ומוסדות לימוד שונים מנצלים את החופש הגדול ואת העובדה שבית הספר ריק יחסית ושאפשר לבצע כל מיני שינויים בשירותים שפועלים בבית הספר ובטח בשטח בית הספר מבחינת אחזקה וחידוש של המוסד.

הרבה בתי ספר שלא מרוצים מכל מיני חברות שהם עובדים איתה מוצאים מחליפים בזמן החופש. מה כדאי לבדוק ולהחליף לפני תחילת שנת הלימודים? איך נדע שהגיע הזמן להחליף? מה כדאי לבדוק לפני ששוכרים חברת ניקיון חדשה?

 

אילו שירותים כדאי לבחון ולהחליף בזמן החופש הגדול?

החברה הכי משמעותית שבתי ספר עובדים איתה היא חברת האחזקה והניקיון. חברת ניקיון בצפון מספרת לנו כי הקושי בניקיון מוסדות בית ספר הוא בעיקר ריבוי הכיתות, השעות בהן אפשר לעבוד, שמירה על רמת הניקיון וכמות העובדים שצריכים לשתף פעולה ביחד בשביל לבצע את הניקיון בצורה הטובה ביותר.
בשביל חברת ניקיון מקצועית וטובה זו לא בעיה להשתלט על ניקיון של מוסדות חינוכיים ובטח בתי ספר.

 

טיפים לבחירת חברת ניקיון למוסדות לימוד וחינוך

אנחנו יודעים שבתי ספר הם מקום מאוד פעיל ומלא בילדים וסגל החינוך. לכן אנחנו ממליצים לבחור חברת ניקיון שעומדת בסטנדרטים גבוהים שמתאימים לאופי המוסד:

  • שירות בהתאמה אישית – יש 2 זמנים שבהם הכי נוח לחברת הניקיון ולכם כמוסד לימודי פעיל בשגרה להגיע: מוקדם בבוקר לפני שהתלמידים והסגל מגיעים ובשעות הלילה כשבית הספר ריק. בדקו שחברת הניקיון יכולה לפעול בשעות שנוחות לכם.
  • חברה בעלת ותק וניסיון – כזאת שמכירה את אופי העבודה במוסדות חינוך ובבתי ספר ויודעת איך לתפעל את הניקיון בשכרה בצורה טובה ביותר.
  • חברה שיש לה המלצות ולקוחות קודמים מרוצים – חברת ניקיון שיש לה המלצות מחברות ומוסדות בעלות אופי דומה למוסד הלימודי שלכם מראה שהיא יודעת איך לגרום ללקוחות להיות מרוצים ולא מוותרים על שירות טוב ומתן שקט תפעולי.
  • חברת ניקיון שזמינה עבורכם בכל שעות היממה – זמינות מסביב לשעון היא לא פריווילגיה. בשביל לעדכן את חברת הניקיון באירועים כמו מסיבות פורים, ימי כיף, ימי ספורט וכו' אתם צריכים שיהיה לכם מענה ושידעו לשנות את עצמם ולהתאים את עצמם לאירועים השונים שמתקיימים ברחבי בית הספר.

 

רישיונות לחברת ניקיון

לחברות הניקיון צריכות להיות רישיון מיוחד לפעול כחברת ניקיון. החברה לא יכולה לעבוד באופן מקצועי וטוב רק בעזרת צוות עובדים מוכשר ומקצועי, יש עוד פרמטרים חוקיים שעליהם לעמוד בסטנדרטיים שלהם. לחברות שיש להם ותק רב ברוב הפעמים יש גם רישיונות מסודרים על פי חוק אבל תמיד שווה לבדוק ולברר את המידע הזה.

 

לסיכום

אנחנו ממליצים לעשות חשיבה מחדש בכל חופש גדול בבית הספר. השקט שיש לכם מפעילות שוטפת, מה שלא קורה בזמן שנת הלימודים, יכול להיות מעולה לבחינה מחדש של השירותים והחברות שעובדות בשיתוף פעולה עם בית הספר כמוסד לימודי שמכיל בתוכו אנשים רבים ממגוון רחב של גילאים.

ילדים

 

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הדברה כימית
הדברה
מתי אפשר ומתי אי אפשר לבצע הדברה כימית?

הדברה כימית היא אחת משיטות ההדברה הנפוצות ביותר בעולם כולו ובישראל בפרט. שיטה זאת היא גם השיטה הוותיקה ביותר לביצוע הדברות בתקופה המודרנית. ישנן שיטות שונות לביצוע הדברה כימית, ובנוסף

פעולה ארוכה ראשית
עוד באתר זה
קידום אורגני – פעולה ארוכה אך אופרטיבית

קידום אורגני הפך לכלי הטוב ביותר עבור בעלי עסקים אשר מעוניינים להגיע לתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש של גוגל. על אף כי מדובר בתהליך ארוך לעיתים, הוא אופרטיבי ביותר עבור

מתנות
2 מתנות פיוס לבת זוגתך

כל זוג כבר יודע שאחרי כל מריבה מגיע גם "מוצאי מריבה". אחרי ששני הצדדים הוציאו קיטור, צעקו, התעצבנו והתלוננו על מה שמפריע ועל גורם המריבה ולאחר שהרוחות נרגעו הכי כיף