6 טיפים לפני הדברה בבית

ביצוע של הדברה בבית היא אירוע שכיח. מי מאיתנו לא התמודד עם הצורך להזמין מדביר. למעשה, אין כמעט בית ובו לא התמודדו עם מזיקים, אירוע אשר כמובן מחייב קריאה למדביר. אין ספק ששימוש בחומרי הדברה בתוך שטח הבית עשוי לעורר חששות. חומרי הדברה הם הרי חומרים רעלניים, אש השפעתם לבטח אינה חיובית. בפסקאות הקרובות נציג מספר טיפים שעליכם להכיר לפני ביצוע של הדברה בבית.

 

השלב הראשון – התקשרות עם מדביר

השלב הראשון בתהליך של ביצוע הדברה בבית הוא כמובן התקשרות עם מדביר. מדביר המבצע הדברה בתוך ביתכם נדרש להיות אדם מקצועי ומיומן, בעל הכישורים המתאימים וההסמכות הנכונות, וכמובן בעל ניסיון מספיק גדול על מנת למצוא פתרון לכל בעיות המזיקים עמם אתם מתמודדים. מדביר כזה לא ניתן למצוא בקלות, אולם תוכלו למצוא כזה באתר  https://www.hadbarott.co.il.

 

מה צריך לדעת?

עליכם לדעת כי ביצוע של הדברה אינה תמיד מתבצעת באותה השיטה ועם אותם החומרים. העניין תלוי בעיקר בסוג המזיק, ברמת התפוצה שלו ובמיקום בו הוא התמקם. כלומר, אילו מדובר במזיקים המצויים מחוץ לחלל הבית הטיפול בהם יהיה שונה, גם אם מדובר באותו סוג מזיק. בנוסף, ישנן טכניקות שונות להדברה. ניתן לפזר חומרי הדברה באמצעות ריסוס, באמצעות ג'ל או באמצעות כדוריות קטנות ("גרגרי פיתיון").

 

טיפים להכנת הבית

לפני שהמדביר מגיע אליכם הביתה, ישנן מספר הכנות אותן תוכלו לבצע על מנת להקטין הסיכון מההדברה ולחסוך זמן עבודה למדביר. ראשית, הכניסו ופנו כל פריט ריהוט חיצוני. כלומר, כל פריט המצוי על השיש, שידות או בכל מקום גלוי אחר, נכון יהיה שתפנו. בנוסף, פנו את כל תכולת חדר המקלחת והשירותים.

לאור הרגישות של האמצעים המצויים בחללים אלה, נכון יהיה שתמנעו כל מגע ביניהם. כמו כן, פנו את קירות הבית. הזיזו אל שטח מרכז החלל של החדר על מנת לאפשר מגע עם הקירות. בנוסף, כסו בסדינים או ביריעות ניילון כל ציוד אותו ארזתם בארגזים.

 

מה לעשות אחרי?

ההדברה מתבצעת כאשר הבית סגור, כלומר חלונותיו ודלתותיו מוגפות. בזמן ההדברה אתם אינכם נמצאים בשטח הבית וחל איסור על כך. כאשר אתם חוזרים אל שטח הבית, נכון שתאווררו את הבית לפרק זמן של מסוים, בין שעתיים לשלוש שעות. כלומר, הדברת הבית היא עניין של יום שלם. בסיכומו של דבר, כאשר אתם מבקשים לבצע הדברה של מזיקים בשטח הבית עליכם להתכונן לכך היטב.

ראשית – בחרו את המדביר המקצועי ביותר, בעל הניסיון ובעל ההסמכה הטובה ביותר. בנוסף, בצעו את כל ההכנות הדרושות – פנו ארונות ושידות, פנו את חדרי השירותים והמקלחת, הזיזו את כל הציוד צמוד הקירות אל מרכז החדר ועטפו את כל הציוד שהוצאתם והזזתם עם סדין עם ניילון. בנוסף, זכרו לפנות יום שלם לקראת ההדברה וזאת לאור הצורך להתפנות מהבית לפני ואחרי. 

הדברה

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ממיר
צרכנות
מה זה כבל תקשורת?

הוא נמצא מסביבנו, במקומות שונים ואנחנו משתמשים בו באופן קבוע מבלי להיות מודעים לנוכחות הערה שלו בחיינו. מדובר כמובן על כבל תקשורת שהחיים שלנו שזורים בו מאז שהטכנולוגיה החלה להתפתח

רשתות נגד יונים
בעלי מקצוע
השיטות היעילות ביותר להרחקת יונים

נתקלים ביונים שוב ושוב? סובלים מהריח או מניסיונות שונים שלהן להיכנס לביתכם? במאמר הבא ננסה למקד אתכם למספר פתרונות שיסייעו בידכם להיפטר מהיונים אחת ולתמיד בדרכים היעילות והמהירות ביותר בשוק.

3 טיפים לבחירת מחליק לשיער
טיפים שימושיים
3 טיפים לבחירת מחליק לשיער

היום כבר כולנו יודעים שכדי לעצב את השיער, נצטרך את מחליק השיער הנכון כדי לקבל את המראה שאנחנו רוצים ליצור. אך עם כל כך הרבה דגמים שונים, אנחנו עלולים קצת