6 טיפים לפני הדברה בבית

ביצוע של הדברה בבית היא אירוע שכיח. מי מאיתנו לא התמודד עם הצורך להזמין מדביר. למעשה, אין כמעט בית ובו לא התמודדו עם מזיקים, אירוע אשר כמובן מחייב קריאה למדביר. אין ספק ששימוש בחומרי הדברה בתוך שטח הבית עשוי לעורר חששות. חומרי הדברה הם הרי חומרים רעלניים, אש השפעתם לבטח אינה חיובית. בפסקאות הקרובות נציג מספר טיפים שעליכם להכיר לפני ביצוע של הדברה בבית.

 

השלב הראשון – התקשרות עם מדביר

השלב הראשון בתהליך של ביצוע הדברה בבית הוא כמובן התקשרות עם מדביר. מדביר המבצע הדברה בתוך ביתכם נדרש להיות אדם מקצועי ומיומן, בעל הכישורים המתאימים וההסמכות הנכונות, וכמובן בעל ניסיון מספיק גדול על מנת למצוא פתרון לכל בעיות המזיקים עמם אתם מתמודדים. מדביר כזה לא ניתן למצוא בקלות, אולם תוכלו למצוא כזה באתר  https://www.hadbarott.co.il.

 

מה צריך לדעת?

עליכם לדעת כי ביצוע של הדברה אינה תמיד מתבצעת באותה השיטה ועם אותם החומרים. העניין תלוי בעיקר בסוג המזיק, ברמת התפוצה שלו ובמיקום בו הוא התמקם. כלומר, אילו מדובר במזיקים המצויים מחוץ לחלל הבית הטיפול בהם יהיה שונה, גם אם מדובר באותו סוג מזיק. בנוסף, ישנן טכניקות שונות להדברה. ניתן לפזר חומרי הדברה באמצעות ריסוס, באמצעות ג'ל או באמצעות כדוריות קטנות ("גרגרי פיתיון").

 

טיפים להכנת הבית

לפני שהמדביר מגיע אליכם הביתה, ישנן מספר הכנות אותן תוכלו לבצע על מנת להקטין הסיכון מההדברה ולחסוך זמן עבודה למדביר. ראשית, הכניסו ופנו כל פריט ריהוט חיצוני. כלומר, כל פריט המצוי על השיש, שידות או בכל מקום גלוי אחר, נכון יהיה שתפנו. בנוסף, פנו את כל תכולת חדר המקלחת והשירותים.

לאור הרגישות של האמצעים המצויים בחללים אלה, נכון יהיה שתמנעו כל מגע ביניהם. כמו כן, פנו את קירות הבית. הזיזו אל שטח מרכז החלל של החדר על מנת לאפשר מגע עם הקירות. בנוסף, כסו בסדינים או ביריעות ניילון כל ציוד אותו ארזתם בארגזים.

 

מה לעשות אחרי?

ההדברה מתבצעת כאשר הבית סגור, כלומר חלונותיו ודלתותיו מוגפות. בזמן ההדברה אתם אינכם נמצאים בשטח הבית וחל איסור על כך. כאשר אתם חוזרים אל שטח הבית, נכון שתאווררו את הבית לפרק זמן של מסוים, בין שעתיים לשלוש שעות. כלומר, הדברת הבית היא עניין של יום שלם. בסיכומו של דבר, כאשר אתם מבקשים לבצע הדברה של מזיקים בשטח הבית עליכם להתכונן לכך היטב.

ראשית – בחרו את המדביר המקצועי ביותר, בעל הניסיון ובעל ההסמכה הטובה ביותר. בנוסף, בצעו את כל ההכנות הדרושות – פנו ארונות ושידות, פנו את חדרי השירותים והמקלחת, הזיזו את כל הציוד צמוד הקירות אל מרכז החדר ועטפו את כל הציוד שהוצאתם והזזתם עם סדין עם ניילון. בנוסף, זכרו לפנות יום שלם לקראת ההדברה וזאת לאור הצורך להתפנות מהבית לפני ואחרי. 

הדברה

תוכן עניינים
שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פחמים בוערים
אירועים
קייטרינג בשרי לאירועים – המנגליסטים

מפיקים אירוע קטן? על מנת שתוכלו לחסוך זמן ומאמץ, ישנה חשיבות לבחירה בקייטרינג איכותי אשר יספק לכם ולאורחים בשר מושלם וטרי. באמצעות חברת המנגליסטים – זה אפשרי. כל הפרטים החשובים

ג'יפ
רכב
מתי רצוי לקנות רכב חדש

תזמון רכישת רכב חדש הינו חשוב ביותר. לתזמון נכון יכולה להיות משמעות כלכלית, וניתן לחסוך אלפי שקלים בעת הרכישה. שוק הרכב תלוי במצב השוק הישראלי אך גם במצב תעשיית הרכב

בית חכם
טכנולוגיה
לתכנן בקלות את החיים עם בית חכם

לא שאלה, לא הצהרה, אלא עובדה קיימת בשטח. ניהול בית חכם הפכה להיות הנחה רווחת בקרב ישראלים רבים בשנים האחרונות, ובשנתיים האחרונות בפרט. מצב בטחוני, קורונה, ביטחון אישי ונוחות ביום

ז'יטונים
למבוגרים
2 משחקי הימורים שחובה להכיר

אומרים שהאנשים בעולם מתחלקים ל – 2. אלו שלא מתחברים למשחקי הימורים ואלו שחיים את התחום ומכירים אותו באופן מעמיק. זה לא משנה מי אתם מבין השניים הללו. שכן, אם